Ludzie po seksie są zmęczeni i głodni. Dlatego wymyślili ten wibrator - jest wyjątkowy

Firma specjalizująca się w gadżetach erotycznych stworzyła ciekawy produkt. Nowy wibrator ma być wyposażony w funkcję zamawiania pizzy.

CamSoda to przedsiębiorstwo, które zajmuje się zapewnianiem rozrywki dorosłym. Ostatnio firma przedstawiła całkiem nowy pomysł. Zaprezentowała tzw. RubGrub, czyli wibrator z dodatkową opcją zamawiania pizzy, tuż po zastosowaniu urządzenia zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem.

 

Interaktywny gadżet jest wyposażony w przycisk, który pozwala na natychmiastowe połączenie z internetem i wykonanie zamówienia. Użytkownik programuje w nim płatność, dostawę oraz resztę informacji, które trafiają do pizzerii. 

Na początku usługa ma być dostępna tylko w pizzeriach Domino's, ale wiceprezes firmy, Daryn Parker obiecuje, że rozszerzy działalność. Mężczyzna wyjaśnia, że aplikacja restauracji jest publiczna, dlatego urządzenie będzie mogło się z nią bez problemu połączyć.

Masturbacja jest przyjemna, ale może być męczącą aktywnością fizyczną, podczas której spalamy dużo kalorii. Po skończonej zabawie nieuchronnie odczuwamy zmęczenie i głód. Teraz aby w pełni cieszyć się sobotnimi wieczorami, przychodzi nam z pomocą RubGrub- poleca swój nowy produkt Parker.

Trwają ostatnie prace przed pojawieniem się urządzenia w sklepach. Ma być on dostępny za kilka miesięcy w cenie około 20 dolarów czyli niecałych 70 złotych.

Więcej o: