Słyszeliście, jak niesamowicie śpiewa 12-letnia Roksana? Nic dziwnego, że wygrała w ''The Voice Kids''

Dziewczynka ma naprawdę piękny głos. Wróżymy jej wielką karierę. W finale zaśpiewała trzy piosenki: ''Purpule rain'', ''To nie ja'' oraz utwór własnego autorstwa ''Żyj''.

W sobotę 24 lutego odbył się finał pierwszej polskiej edycji ''The Voice Kids''.

Wygrała 12-letnia Roksana Węgiel, która już od samego początku była określana mianem faworytki przez wielu widzów.

 

Dziewczynka była pod muzyczną opieką Edyty Górniak. Nic więc też dziwnego, że w finale zaśpiewała właśnie jej utwór ''To nie ja'' (nie po raz pierwszy, już na przesłuchaniu zaśpiewała ''Aleję gwiazd'').

 

I musimy przyznać, że to bardzo imponujące wykonanie. Utwór nie należy do łatwych - wiele osób bałoby się z nim zmierzyć. Tym bardziej, że sama Edyta Górniak siedziała na widowni i oceniała wykonanie. Ale Roksana poradziła sobie z tym wyzwaniem śpiewająco. Sami posłuchajcie.

Oprócz tego w finale zdolna 12-latka zmierzyła się z legendarnym utworem ''Purpule rain'' autorstwa świętej pamięci muzycznej legendy Prince'a. Również to wykonanie wbija w krzesło:

 

Żeby tego było mało, dziewczynka wykonała też utwór własnego autorstwa ''Żyj''. Czy jest coś czego ta mała nie potrafi? Przed nią wielka przyszłość!

 

Roksana dostała się do programu dzięki brawurowemu wykonaniu piosenki Beyonce ''Halo''. Już wtedy Edyta Górniak twierdziła, że przed nią wielka kariera. Mała zresztą zaśpiewała wtedy razem z nią ''Aleję gwiazd''. Nic dziwnego, że jurorzy się o nią wręcz kłócili, a Roksana sięgnęła po zwycięstwo.

 

Nic dziwnego, że program zdobył dużą sympatię wśród widzów TVP. W jury zasiadali Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski.