Przetestowali 'najbardziej oszukany automat w Polsce'. Przestrzegają przed maszyną w Legnicy

Ekipa "Bez Kanału" jeździ po Polsce i testuje automaty do gier. Maszyna z pluszakami z Legnicy zaskoczyła ich szczególnie.

Twórcy kanału "Bez Kanału" na Youtube zajmują się między innymi testowaniem automatów do gier. Mają na celu sprawdzenie, czy faktycznie maszyny dają nam możliwość wygrania, czy tylko wyłudzają pieniądze.

Jeden z takich testów odbył się w Legnicy w Galerii Piastów. Panowie zainwestowali 50 złotych w sprawdzenie, czy maszyna o nazwie "Ufo Crane" działa uczciwie. Wykonali 25 prób uchwycenia ruchomą łapą pluszaka z góry zabawek i żadna się nie udała.

 

Automat do gier okazał się ich zdaniem jednym z najbardziej oszukanych, na jakie trafili. Ruchoma łapa maszyny działała dość sprawnie, jednak zaciskała metalowe "szpony" zdecydowanie za wcześnie i rzadko udaje jej się uchwycić zabawkę. Nawet kiedy już tak się dzieje, silny uścisk szybko ustępuje, a pluszaki nie unoszą się w plastikowym pojemniku nawet na centymetr.

Być może jest źle ustawiona, a może tak to ma być, ale tutaj tracę pieniądze. Tutaj nie było najmniejszych szans, aby cokolwiek ugrać - mówi jeden z twórców "Bez Kanału".

Widzowie filmu zauważają jednak, że w łapę automatu zaplątała się czarna sprężyna i być może dlatego nie działa ona sprawnie. 

Ten czarny sprężynowy kabel dostał się pod łapkę i wywiera ucisk na niej przy opuszczaniu - pisze Kamilwariat1.

Tę wersję potwierdza producent maszyny. W rozmowie z wp.pl, przyznaje, że sprawcą całego zamieszania była chwilowa usterka chwytaka w automacie. Magic Play Sp. z o.o. przeprasza klientów i obiecuje, że dołoży wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. 

Google stworzył prawdziwy zaczarowany ołówek? Możliwości tego urządzenia są niezwykłe

Więcej o: