Puste półki, nie ma masła, chleba, nawet octu. Wszystko przez 6 cm śniegu

Na półkach sklepowych zostały tylko szampony. Ludzie wykupili wszystko, co można było zjeść. Tak wygląda Irlandia przed nadejściem zimowej "bestii ze wschodu".

Irlandczycy odkrywają, czym są naprawdę "puste półki". Taki widok można było zastać w "The Dunnes Stores" na terenie właściwie całego kraju. Wszystko z powodu "bestii ze wschodu" i burzy Emmy. Nad Irlandię nadciągnęła fala naprawdę poważnych opadów śniegów, dlatego też większość obywateli tego pięknego kraju postanowiło się przygotować na najgorsze:

Wykupiono wszystko, co nadawało się do spożycia. I w sumie to słusznie, bo patrząc na to, jak na opady śniegu zareagowano po sąsiedzku w Wielkiej Brytanii, to Irlandia ma się czego obawiać.

Puste półki w sklepach to dopiero zapowiedź tego, co się będzie działo na Zielonej Wyspie w najbliższych godzinach i dniach. Nad tamten rejon nadciągnęły potężne opady śniegu, które w Wielkiej Brytanii spowodowały gigantyczne opóźnienia komunikacji miejskiej, pozamykano szkoły, ludzie nie mogli dostać się do pracy, a jedynymi, którzy naprawdę cieszyli się ze śniegu, były... zwierzęta, które na Wyspach widzą go bardzo rzadko:

Las od wschodu do zachodu. Wielka Brytania zasadzi aż 50 milionów drzew

Więcej o: