Zamiast patrolować plażę, robili sobie nieprzyzwoite zdjęcia z roznegliżowanymi paniami. Teraz mają przekichane

Policjanci postanowili zrobić sobie przerwę w pracy i sfotografowali się z paniami na plaży. Kobietom brakowało zbyt wielu części garderoby, i to w dodatku strategicznych.

Każdy zasługuje w pracy na chwilę odpoczynku. Szczególnie, jeśli zajęcie wymaga od nas dużego stresu i skupienia. Jednak policjanci z Meksyku posunęli się o krok za daleko.

Jak podaje cbsnews.com, kiedy mundurowi znaleźli się na plaży w kurorcie turystycznym Cancun, zauważyli roznegliżowane młode kobiety. Bez długiego zastanawiania, zrobili sobie zdjęcia z paniami bez staników i opublikowali je w internecie.

Fotografie nie umknęły uwadze rządowi stanowemu, który stwierdził, że oficerowie słabo wykonywali swoje obowiązki i muszą ponieść za to odpowiednią karę. 

Ich uwaga nie była skupiona na ochronie ludzi - brzmi oświadczenie.

Liczba policjantów na Playa del Carmen zwiększyła się po wybuchu bomby na promie w pobliskim kurorcie. Od tamtej pory rząd stara się zapewnić mieszkańcom maksymalne bezpieczeństwo. Zlekceważenie obowiązków funkcjonariuszy na rzecz zabawy na tle ostatnich wydarzeń, było skrajnie nieodpowiedzialne.

23135754

Czekamy na Wasze listy!Czekamy na Wasze listy! buzz_redakcja@gazeta.pl

Więcej o: