Grupa nastolatków wymyśliła niebezpieczną zabawę na basenie. Nikt nie tonął, ale jeden z nich i tak ledwo uszedł z życiem

Na jednym z basenów w Walencji w Hiszpanii doszło do groźnego zdarzenia. 14-letni chłopak usiadł na odsłoniętym filtrze, przez co jego jelita zostały poważnie uszkodzone. Nastolatek przeszedł operację ratującą życie.

Grupa nastolatków w hiszpańskiej Walencji bawiła się na basenie. Nastolatkowie wpadli na pomysł, by usuwać osłony na basenowych filtrach wsysających wodę, a następnie na nich siadać.

Jak informuje Metro.co.uk, bawiący się na basenie 14-latek nie mógł uwolnić się od filtra, przez co jego jelita zostały "wyssane". Na pomoc chłopcu ruszył ratownik, obecni na basenie nurkowali, by dostarczyć powietrze nastolatkowi. Po kilkudziesięciu sekundach wyłączono filtr.

Mimo to nastolatek został poważnie ranny, z powodu pękniętego jelita przeszedł czterogodzinną operację ratującą życie. Znajduje się na oddziale intensywnej terapii. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.plPiszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl Marta Kondrusik | Gazeta.pl

Więcej o: