Ich wesele trwało 4 dni, a sama suknia kosztowała tyle, co samochód. Takiego przepychu jeszcze nie widzieliśmy

To czterodniowe wesele pełne było przepychu. Gości zaskoczyły nie tylko złote kreacje państwa młodych, ale i pozostałe dodatki.

Ślub i wesele to uroczystości, które państwo młodzi planują długo i są w tym bardzo skrupulatni. Większość nowożeńców chce spełnić tego dnia swoje marzenia, wszak prawie każda mała dziewczynka wyobraża sobie, jak będzie wyglądał ten magiczny dzień. 

Dla panny młodej jedną z ważniejszych rzeczy jest sukienka. W dniu ślubu chce wyglądać pięknie. Wybór sukienkę jest ogromny, od delikatnych koronkowych, po strojne, balowe. Jednak tak strojnej sukienki jak tej ze ślubu jednej z rumuńskich par, nie widzieliśmy nigdy. Kreacja jest zdobiona złotem i kosztowała 3500 euro czyli około 14700 zł. Panna młoda na tym nie poprzestała. 

Złota sukniaZłota suknia Fot. Alex/Youtube

Na jej głowie pojawiła się zamiast welonu złota korona. Oprócz tego nie zapomniała o drogich butach i biżuterii.

Złota koronaZłota korona Fot. Alex/Youtube

W trakcie tego czterodniowego wesela, panna młoda wielokrotnie zmieniała kreacje. W pewnym momencie pojawił się w sukience zdobionej banknotami euro!

Sukienka z banknotami euroSukienka z banknotami euro Fot. Alex/Youtube

Przepych i bogactwo były też widoczne w stroju pana młodego - białym garniturze z elementami złota. Jakby tego było mało para pojechała do świątyni w białej limuzynie. Na weselu nie zabrakło piętrowego tortu. O weselu tej pary - 19-letniej Ewy i 20-letniego Łukasza było głośno na całym świecie. Zobaczcie fragmenty z ich ślubu i wesela.

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: