Zamknęła oczy, wcisnęła gaz i wjechała prosto w betonowy słup. Chciała udowodnić dzieciom, że Bóg ich ochroni

Matka chciała udowodnić swoim dzieciom, że Bóg naprawdę istnieje. Stwierdziła, że jeśli głęboko w niego uwierzą, obroni ich przed wypadkiem.

Bahari Shaquille Warren wraz z dwójką dzieci jedzie jedną z ulic Norcross w stanie Georgia. Nagle 25-latka przyspiesza, rozpędza auto, zjeżdża z drogi i jedzie prosto na betonowy słup, w który z impetem uderza.

Mama powiedziała nam, że jeżeli wierzymy w Boga, nic nam się nie stanie - powiedziało policjantom jedno z dzieci podróżujących w towarzystwie Warren.

Jak donosi Daily Mail, matka powiedziała swoim dzieciom w wieku 5 i 7 lat, żeby zapięły pasy, zamknęła oczy i wcisnęła gaz. Podobno przez cały czas powtarzała, że kocha Boga i modliła się na głos.

Kobieta zeznała, że nie chciała spowodować wypadku, tylko udowodnić dzieciom, że Bóg istnieje i umocnić ich wiarę. Jednak wybrała na to dość drastyczny sposób, który mógł zakończyć się tragedią.

Warren została aresztowana, a dzieci przebywają pod opieką babci. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, jednak nie polecamy takich sposobów na katechizację dzieci. Są o wiele bezpieczniejsze i skuteczne sposoby.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Matka bała się zaszczepić dziecka. Kilkutygodniowa dziewczynka walczyła o życie

Więcej o: