Policjanci rozmawiają w garażu, a aresztant hyc i już go nie ma. Wykorzystał idealny moment

Kamera monitoringu w więzieniu w Porter zarejestrowała brawurową ucieczkę jednego z aresztowanych. Mężczyzna wyczuł idealny moment i puścił się biegiem w kierunku wolności.

Otwiera się brama garażu więzienia w stanie Indiana. Do środka wjeżdżają dwa radiowozy. W jednym z nich siedzi aresztowany Michael Maldonado. Wkrótce ma trafić za kratki, jednak idealnie wykorzystuje nieuwagę funkcjonariuszy policji.

Brawurową ucieczkę aresztowanego nagrały kamery więziennego monitoringu. Na filmie widzimy, jak mundurowi wychodzą z radiowozów, odchodzą na bok i zaczynają rozmawiać. W tym czasie otwarta brama powoli się zamyka.

Gdy jest już w połowie, z jednego z aut wybiega Maldonado i w ostatniej chwili przebiega się przez malejącą z każdą sekundą szczelinę. 

Policjanci próbują gonić uciekiniera, ale nie udaje im się w porę dobiec do bramy. W pościgu za aresztowanym pomaga im pies, jednak nie mamy informacji czy udało im się ponownie schwytać sprytnego Maldonado.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: