Podejrzanie krząta się na balkonie w Kielcach. Widzi, że ktoś na niego patrzy, chwyta miskę z sałatką i skacze

19-latek włamał się na balkon i ukradł z niego miskę świątecznej sałatki. Wszystko zauważył policjant i rozpoczął pościg.

Policjant z komisariatu w Chęcinach wyszedł na spacer w wielkanocny poniedziałek. Przechadzał się po jednym z osiedli w Kielcach, gdy nagle zauważył młodego mężczyznę, który podejrzanie krzątał się po balkonie.

Gdy 19-latek zorientował się, że jest obserwowany, chwycił miskę ze świąteczną sałatką, która stała na tarasie i zaczął uciekać. Policjant nie wahał się ani chwili i ruszył za nim. Młody mężczyzna nie spodziewał się takiego pościgu. 

Wszedł na balkon i ukradł sałatkę świątecznąWszedł na balkon i ukradł sałatkę świąteczną Fot. MOs810 | Wikipedia

Funkcjonariusz bez problemu dogonił rabusia i wezwał na miejsce patrol policji. 19-latek zapłacił za przekąskę rekordową cenę 500 złotych, bo tyle wyniósł mandat, który wypisali mu mundurowi.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Kielcach, mężczyzna spędził noc w areszcie, bo jak okazało się na miejscu był poszukiwany przez kielecką prokuraturę. 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Włosi testują polskie mrożone pizze. "Głodny na pustyni zjadłbym taką pizzę"

 

Więcej o: