Obudziła narzeczonego w środku nocy, bo zatruła się kolacją. Ze szpitala nie wrócili już w tym samym składzie

29-latka była pewna, że zatruła się chińskim jedzeniem. W szpitalu okazało się, że jest w zaawansowanej ciąży i po chwili zaczęła rodzić.

Crystal Gail Amerson z Florydy obudziła się o 4 nad ranem z silnymi bólami brzucha. Była pewna, że zaszkodził jej kurczak, którego zjadła na kolację w jednej z chińskich restauracji. 

Niestety ból nie przechodził, wręcz przeciwnie. Kobieta nie mogła już wytrzymać narastających skurczy. Postanowiła obudzić swojego narzeczonego, który natychmiast wezwał pogotowie i wkrótce karetka odwiozła Crystal do szpitala.

W szpitalu lekarze poinformowali kobietę, że jest w 37. tygodniu ciąży i zaraz zacznie rodzić.

29-latka nie miała zbyt wiele czasu, aby przyzwyczaić się do myśli, że zostanie mamą. Już minutę przed 7 rano trzymała w ramionach całego i zdrowego Olivera Jamesa, który jest już jej drugim synkiem.

Jak donosi pnj.com, kobieta przyznała, że w poprzedniej ciąży również nie miała typowych objawów, jakie towarzyszą innym przyszłym mamom. Ominęły ją poranne mdłości, a nawet przyrost wagi. 

- Czasami kobieta nie ma normalnego cyklu menstruacyjnego, więc nie zwraca uwagi na zanik miesiączki - wyjaśnia Dr Julie DeCesare, położna ze szpitala Sacred Heart dla pnj.com.

Jednak lekarka zauważa jednocześnie, że w okolicach 20 tygodnia dziecko zaczyna się już poruszać i matka czuje natężające się kopnięcia. Najwyraźniej i to doświadczenie ominęło Crystal.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

500 zł na dziecko. Co na to Polacy? "Mam szóstkę dzieci i jest to kwota odpowiednia" [SONDA]

Więcej o: