11-latka długo nie mogła nauczyć się mówić. Ale kiedy zaśpiewała w telewizji, ludzie wstali z wrażenia

Kaylee Rodgers z Irlandii ma zachwycający głos, ale występ w telewizji nie był dla niej łatwy. Dziewczynka urodziła się obciążona autyzmem i ADHD.

Mimo poważnych ograniczeń wynikających z zaburzeń rozwojowych, które bardzo długo utrudniały Kaylee chociażby nauczenie się mówienia, dziewczynka nie poddała się. Choć jest jej w życiu trudniej osiągnąć wiele rzeczy, które zdrowym dzieciom przychodzą z łatwością i bez zastanowienia, utalentowane dziecko realizuje swoje marzenia z pełnym rozmachem.

Dyrektor szkoły, w której Kaylee się uczy, jest zachwycony postępami, jakie robi od kilku lat. Podkreśla, ze normalnie jest bardzo cicha i niewiele mówi, ale kiedy zaczyna śpiewać, to jej ograniczenia znikają i niesamowicie się otwiera. Dzięki śpiewaniu może walczyć ze swoimi ograniczeniami.

 

Bo choć 11-latka długo nie mówiła, to ma przepiękny głos i świetny słuch. I to za ich pomocą podbiła serca telewizyjnej publiczności. Dziewczynka wystąpiła w programie 'Little Big Shots' na antenie amerykańskiej stacji NBC. To format, w którym występują najbardziej utalentowane i wyjątkowe dzieci z całych Stanów oraz reszty świata.

Kaylee wybrała piosnekę Leonarda Cohena ''Hallelujah''. To bardzo dojrzały utwór, ale kiedy tylko jej posłuchacie, zrozumiecie, że wybrała doskonale. Dziewczynka ma niesamowicie dojrzały głos.

Co więcej towarzyszył jej zespół Pentatonix, specjalizujący się w wykonywaniu różnych utworów a capella. Razem oczarowali publiczność, nic dziwnego, że dostali owacje na stojąco. Dziewczynka ma nawet własną stronę internetową.

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.
Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Tata kładzie się na podłodze. Wtedy jego 3-letni synek nad nim skacze i robi coś niesamowitego

Więcej o: