Łowili ryby, na kajak rzucił się potwór. Nagrali starcie z 2,5 metrowym mutantem

Dwaj mężczyźni wybrali się na łowy swoimi kajakami. Gdy jeden z nich złapał rybę na haczyk, nie spodziewał się, że po drugiej stronie wędki czeka na niego ogromny jesiotr ważący niemal 136 kilogramów.

Na kanale ScubaCuda pojawił się kolejny ekscytujący film z połowów. Tym razem Steve Carroll i Bryce Thompson musieli zmierzyć się z ogromnym jesiotrem, który zaatakował ich kajak. 

 

Ryba złapała haczyk i rozpoczęła się szamotanina. Ogromny jesiotr z ogromną siłą szarpał za wędkę jednego z rybaków. Kołysał kajakiem tam mocno, że o mały włos nie wywrócił łódki razem z jej pasażerem.

Po kilkunastu sekundach napięcia i niepewności, wędkarze wygrali starcie z rybą. Zmierzyli zdobycz i okazało się, że ma ona prawie 2,5 metra i może ważyć nawet 136 kilogramów. 

Jesiotr miał prawie 2,5 metra i ważył około 136 kilogramówJesiotr miał prawie 2,5 metra i ważył około 136 kilogramów ScubaCuda | Youtube | (kadr)

Po zrobieniu dokładnych pomiarów i zdjęć, mężczyźni wypuścili rybę i zadeklarowali, że wrócą do łowów już następnego dnia, aby znaleźć jeszcze więcej ciekawych wodnych okazów.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Butelka, która pomoże nam ocalić oceany

Więcej o: