Oby znajomi Wam tego oszczędzili. Najbardziej irytujący obrazek zalewa Facebooka

Najbardziej irytujący łańcuszek w historii Facebooka właśnie rozprzestrzenia się po portalu. Jeśli żaden Wasz znajomy go nie udostępni, oszczędzicie sobie niekończącego się przewijania.

Od niedawna na portalu społecznościowym Facebook możemy natknąć się na coś o wiele bardziej irytującego niż setne zdjęcie znajomego z wakacji, milionowe udostępnienie hitu "Ona tańczy dla mnie", czy kolejną natrętną reklamę banku. Użytkownicy zaczęli udostępniać post prezentujący...stonogę.

Jest to obrazek białego owada na granatowym tle, który zupełnie bez żadnego powodu wije się przez naszą tablicę.

Stonoga na Facebooku to przekleństwo użytkownikówStonoga na Facebooku to przekleństwo użytkowników Omar Hf | Facebook | (kadr)

Stonoga jest naprawdę długa, dlatego oszczędzamy Wam irytującego przewijania i pokazujemy tylko trzy jej fragmenty.

Stonoga na Facebooku to przekleństwo użytkownikówOmar Hf | Facebook | (kadr)

Teraz nie pozostało nam nic innego, jak tylko życzyć Wam, żeby wśród Waszych znajomych nie znalazł się żartowniś, który postanowi udostępnić post użytkownika Omara HF. A znalazło się już takich wielu.

Stonoga na Facebooku to przekleństwo użytkownikówOmar Hf | Facebook | (kadr)

W tej chwili post ma już ponad 100 tysięcy udostępnień. Aż strach pomyśleć ilu osobom irytująca stonoga popsuła już dzień. Jednak jak widać po komentarzach, niektórych grafika bardzo bawi. A Was?

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Jak zmieniał się Windows od wersji 1 do 8? Ależ ewolucja

Więcej o: