Zdjęcie z Polski robi furorę za granicą. Dla nas to normalka

Kraje różnią się między sobą zwyczajami i czasem wystarczy naprawdę niezauważalny dla nas szczegół, żeby zadziwić mieszkańców innego państwa. Tak się stało ze zdjęciem alejki z polskiego supermarketu.

Ogromne zamieszanie na portalu Reddit wywołało zdjęcie z polskiego supermarketu. Co ciekawe, nie było na nim ludzi bijących się o karpie, ani biegnących po przecenione crocsy. 

Dyskusję wywołała fotografia prezentująca alejkę z alkoholami. Komentujący nie mogli uwierzyć, że w Polsce w każdym supermarkecie można znaleźć tak szeroki wybór czystych wódek. 

Zdjęcie zamieszczono 12 kwietnia, zaledwie w ciągu jednego dnia zostało skomentowane ponad 3 tysiące razy. Wywołało też 73 tysiące pozytywnych reakcji, a wśród publikowanych wypowiedzi przeważały głosy uznania i zazdrości. 

Chyba muszę się wybrać do polskiego sklepu - zadeklarował jeden z komentujących.

Serdecznie zapraszamy, butelek powinno wystarczyć dla wszystkich.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Mleko sojowe, ryżowe, migdałowe. Porównujemy produkty własne sieci sklepów i markowe napoje

Więcej o: