Świadkowie twierdzą, że grób Jezusa pokrył się krwią. Pokazują nagranie

W internecie pojawiło się nagranie, na którym pokazano grób Jezusa w Jerozolimie. Według świadków kamień pokrył się krwią.

Na nagraniu widać ciecz o kolorze czerwonym, która pokrywa plamami kamień nagrobny. Wideo wykonano w Jerozolimie, w miejscu, które jest uważane za miejsce pochówku Jezusa, w Bazylice Grobu Świętego. To jedno z najświętszych miejsc dla chrześcijan na całym świecie.

Ostatnio zauważono na kamieniu, który miał zasłaniać jamę, w której złożono ciało Chrystusa, niepokojące, czerwone plamy. Wierni mówią, że to ślady krwi - nie było ich wcześniej, dopiero niedawno się pojawiły.

 

Niestety, nagrania są bardzo słabej jakości, dlatego ciężko ocenić za ich pomocą, co tak naprawdę pojawiło się w Bazylice.

Z wyjaśnieniami spieszą naukowcy. Według nich czerwone plamy na kamieniu to nic innego, jak rdzawe zacieki. Jednak dla wiernych nie ma to większego znaczenia - na podstawie jednego, dość chwiejnego nagrania wyciągają wnioski, że w Bazylice następuje cud i rzecz niewytłumaczalna.

A co wy widzicie na nagraniu?

Nie tylko chrześcijanie wierzą w Jezusa. To jeden z najważniejszych proroków islamu

Więcej o:
Komentarze (45)
Świadkowie twierdzą, że grób Jezusa pokrył się krwią. Pokazują nagranie
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 19 razy 15

  Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca – MARK TWAIN

 • zagraniczny-online

  Oceniono 6 razy 6

  W Sokolce nie takie cuda odchodzily ...

 • darla152

  Oceniono 6 razy 6

  W XXI wieku, ludzkość nic mądrzejsza do średniowiecznej. Słuchacie głupot i głupkami się robicie.

 • realistas

  Oceniono 5 razy 5

  Współczesna mechanika kwantowa opisująca ruch elektronów wystarczająco dokładnie objaśnia akt stworzenia. Na tyle dokładnie, że Boga możemy już włożyć między bajki. Stephen Hawking

 • justas32

  Oceniono 11 razy 5

  1. Krew zebrać i pobrać DNA 2. Jezusa sklonować i zapłodnić kobietę metodą in vitro (niepokalane poczęcie) 3. Urodzone dziecko wychować - i nich nam czyni cuda ...

 • Oceniono 4 razy 4

  mszalne się rozlało, to ciężko sprać, trzeba tam starego Chajzera z Wizirem wysłać

 • bmarten

  Oceniono 4 razy 4

  Jak kto wierzył w gusła, to mu dupa uschła.

 • men_53

  Oceniono 6 razy 4

  Wg anegdoty naukowcom udało się ożywić Lenina. Chcieli pochwalić się tym przed światem, prosili Lenina, aby ten wystąpił w telewizji. Lenin wyraził wstępnie zgodę, ale postawił dwa warunki. Pierwszy - możliwość zapoznania się z historią Rosji i świata od jego śmierci aż po chwilę obecną, drugi - wystąpienie Lenina miało być na żywo. Lenin rok studiował historię świata. W końcu pojawił się na wizji. Upewnił się, że jest transmisja na żywo. I rzekł: "Drodzy rodacy i ludzie całego świata - ja Was wszystkich serdecznie przepraszam". Gdyby zmartwychwstał Jezus, gdyby mógł objawić się stwórca świata - ponoć wszechmocny, wszechwiedzący i sprawiedliwy to musiałby dziś powiedzieć to samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX