Na parkiet wchodzi chłopak przy kości. Takiego tańca nikt się po nim nie spodziewał

To wulkan energii!Skubaniec, zrobił nawet szpagat z naskoku. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie można oceniać ludzi po pozorach.

Cała sala wypełniona szczelnie ludźmi. Wolny jest tylko kawałek parkietu. Wszystkie oczy są skierowane na niepozornego chłopaka w kaszkiecie.

Ma na twarzy szeroki uśmiech - tylko on wie, czego wszyscy zebrani zaraz staną się świadkami.

Leci muzyka, on zaczyna od zrobienia kółka. A potem, jak nie zacznie szaleć! Zobaczcie to sami:

 

Mimo znaczącej tuszy mężczyzna świetnie sie rusza. Widać też, że jest doskonale rozciągnięty. Umiejętność zrobienia szpagatu z naskoku nie jest dana zwykłym i niewyćwiczonym ludziom. Taki manewr wiele osób może koszotwać bolesną kontuzję. Ale nie tego zawodnika - on dalej jakby nigdy nic, tańczy dalej.

Tak samo szybko jak znalazł się na ziemi, tak samo szybko znalazł się ponownie na nogach. Musi być też bardzo silny. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że widać jaka ma frajdę, kiedy tańczy.

Nagranie pojawiło się w sieci 11 kwietnia - film nakręcono w czasie konkursu Port World Battle 2018.

W Polsce zyskało ono popularność za sprawą strony Wykop.pl. Taniec młodzieńca jest najprawdopodobniej układem improwizowanym, co daje nam jeszcze więcej powodów, by szczerze go podziwiać.

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.
Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Dzięki nim nie tylko ''widzą'' w ciemnościach. Takich wąsów jak one, nie ma nikt inny - tylko pozazdrościć!