Narysował twarz świnki Peppy od przodu. Ten szkic naprawdę zapada w pamięć

Świnka Peppa to aktualnie jedna z najpopularniejszych bajek dla dzieci. Różowe zwierzątko jest pokazywane w kreskówce z profilu, jednak jeden z fanów animacji stworzył szkic ukazujący jej twarz przodem.

16-letni użytkownik Twittera z Japonii posługujący się pseudonimem KwonHanchi opublikował szkice Świnki Peppy. Pierwszy z nich prezentował jej prawy profil, na kolejnym chłopak narysował lewy. Bo w tej pozycji zazwyczaj mali widzowie widzą swoją ulubioną bohaterkę najczęściej - co ciekawe, Peppa zawsze ma oboje oczu z każdej strony. 

Oczywiście, nie wymagamy pełnego realizmu od kreskówki dla dzieci, ale KwonHanchi zauważył coś bardzo zabawnego, wynikającego z tej powinności. I pokazał to na ostatnim obrazku. Własnie ten szkic wzbudził największe kontrowersje wśród oglądających.

Nastolatek postanowił uruchomić wyobraźnię i przełożyć na papier swoją wizję postaci lecz tym razem, odwróconej do nas przodem. Trzeba przyznać, że różowa świnka z czterema oczami budzi niepokój.

Zainteresowanie obrazkiem było tak duże, że chłopak pokolorował grafikę i dołączył do niej charakterystyczne dla bajki tło. 

Dzieło 16-latka robi wrażenie i jest zabawną ciekawostką, jednak nie polecamy prezentować go swoim małym dzieciom. Mogłoby to poskutkować nieprzespaną nocą i okropnymi koszmarami maluchów. 

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

5 rzeczy, które przewidział "Powrót do przyszłości II"

Więcej o: