Łódzkie pociągi zagrały w zagranicznej reklamie coli. Pojawiły się u boku gwiazd kina

Pociągi prosto z Łodzi pojawiły się w reklamie napoju o smaku coli. Spot stylizowany na mrożący krew w żyłach film akcji, nakręcono z udziałem pakistańskich gwiazd kina.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna pochwaliła się na swoim Twitterze niecodzienną współpracą. Pociągi z centrum Polski wzięły udział w reklamie napoju "Cola Next", która będzie wyświetlana w krajach azjatyckich.

Spot nakręcono w stylistyce bollywoodzkich filmów akcji, a w nagraniach wzięły udział prawdziwe gwiazdy pakistańskiego kina. Film trwa nieco ponad minutę, jednak ten krótki czas wystarczył, aby zapewnić widzom morze atrakcji.

Na ekranie widzimy napastników w kominiarkach, strzelaninę i szybką akcję ratowniczą helikoptera. A wszystko to z łódzkimi pociągami w tle.

Produkcja utrzymana jest w bollywoodzkim stylu. To najlepsza reklama, jaką dzisiaj zobaczycie - zapewniają Łódzkie Koleje Aglomeracyjne za pośrednictwem portalu Facebook.
 

Jak podaje rynek-kolejowy.pl, spółka przyznaje, że jest otwarta na tego typu przedsięwzięcia i skorzystała z zaproszenia nie po raz pierwszy.

To nie pierwszy raz, kiedy pociągi ŁKA „grały” w reklamach. Inna produkcja z ich udziałem była realizowana w lutym na jednym z łódzkich dworców - informuje Marta Markowska, rzecznik prasowy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Niestety miłośnicy słodkich napojów będą musieli obejść się smakiem. Reklamowana z udziałem łódzkich pociągów cola nie jest dostępna w polskich sklepach. Jeśli chcecie jej spróbować, musicie rozważyć wycieczkę do Pakistanu.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Więcej o: