Wziął tabletkę i nie czuje pociągu do dziewczyny. Twierdzi, że przez nią został gejem

23-latek twierdzi, że od zawsze był heteroseksualny, jednak rzekomo zmieniło się to po zażyciu tabletek przeciwbólowych. Scott oskarża o rozstanie ze swoją dziewczyną środek Pregabalin.

Scott Purdy po wypadku na gokartach, w którym złamał nogę, nadal odczuwał dokuczliwy ból. Żeby się go pozbyć zaczął stosować środek przeciwbólowy - Pregabalin. Z czasem zorientował się, że lek poza ukojeniem bólu powoduje też efekty uboczne.

Zauważyłem znaczny spadek libido. Zaskoczył mnie też fakt, że zacząłem odczuwać potrzebę przyciągania uwagi mężczyzn - zwierza się Purdy.

Twierdzi, że przez tabletki przeciwbólowe odczuwał pociąg do mężczyznTwierdzi, że przez tabletki przeciwbólowe odczuwał pociąg do mężczyzn Daily News | Youtube | (kadr)

23-latek twierdzi, że przez zażywanie leku stracił pociąg do kobiet. Deklaruje też, że nigdy wcześniej nie miał zapędów homoseksualnych, a Pregablin zniszczył jego związek.

Byłem z moją dziewczyną już pół roku. Nagle przestała być dla mnie atrakcyjna fizycznie i musiałem z nią zerwać. Stało się to kilka tygodni po zażyciu pierwszej tabletki Pregabalinu - opowiada 23-latek.

Jak donosi mirror.co.uk, lek, który przyjmował Scott jest wykorzystywany między innymi w leczeniu padaczki. Stosuje się go także w wypadku stanów lękowych. Jedynymi znanymi skutkami ubocznymi substancji jest spadek libido oraz wahania nastrojów, nikt nigdy nie skarżył się na zaburzenia orientacji seksualnej.

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: