Jasnowidz przewidział wybuch III WŚ. Udało mu się nawet podać datę, to wkrótce

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. W swoim ostatnim filmie opowiedział o tym, kiedy dokładnie wybuchnie III Wojna Światowa.

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski jest znany większości Polakom ze swojej niezwykłej umiejętności przewidywania przyszłości. Z jego talentu wielokrotnie korzystała nawet policja, która radziła się mężczyzny w kwestii prowadzonych śledztw.

Tym razem jasnowidz wypowiada się na temat III Wojny Światowej. Jackowski twierdzi, że rozpocznie się ona na przełomie kwietnia i maja. Punktem zapalnym światowego konfliktu ma być sytuacja w Syrii.

 

Mężczyzna nagrał film, w którym opowiada o swoich przeczuciach i przemyśleniach. Jednocześnie podkreśla, że nie chce nikogo straszyć, ani smucić. Dzieli się swoim doświadczeniem, abyśmy wszyscy mogli przygotować się do tego okropnego czasu.

Mało jest w naszych mediach informacji o tym, co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Uważam, że celowo, a to jest zalążek III Wojny Światowej. Od dawna mówiłem, że 2018 rok jest eskalacją przemocy. Nie ulega wątpliwości, że w wojnie w Syrii po jednej stronie stoi Rosja, a po drugiej stronie NATO. Nieporozumienie dwóch największych mocarstw, dwóch sił - wygłasza Jackowski.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Dlaczego humanoidalne roboty wywołują w nas niepokój?