Chciała go pożreć, ale nastąpiły przykre komplikacje. Utknęła z leszczem w paszczy

Ogromna ryba udusiła się, bo źle oceniła swoje możliwości. Chciała połknąć w całości prawie półmetrowego leszcza i ten utknął jej w paszczy.

Łakomstwo nie popłaca. Wiedzą o tym ci, którzy musieli zmierzyć się ze zbyt obfitą ucztą, a później cierpieli, wie o tym rybak z Australii, nie wiedziała pewna płaskogłowa ryba. Tej ostatniej brak wiedzy zdecydowanie nie wyszedł na zdrowie. 

Michael Pool wybrał się na poranny spacer po plaży w Burill Lake, gdy jego oczom ukazała się dość osobliwa scenka. W płyciźnie przy brzegu miotała się wielka, na oko metrowa ryba. W paszczy trzymała inną, również całkiem sporych rozmiarów. 

 

Mężczyzna szybko zrozumiał, co się stało. Ogromne morskie stworzenie połakomiło się na połowę mniejszego od siebie leszcza, ale źle oceniło swoje możliwości. Obiad był zbyt duży, by połknąć go w całości. 

Skończyło się na tym, że morski łakomczuch niezdolny do przełknięcia posiłku, utknął z nim w ustach na piasku. Nie mógł ani połknąć ryby, ani wrócić do wody, więc biedny dusił się wyrzucony na brzeg. 

RybaRyba Fot. Caters Clips | YouTube | Printscreen

Michael próbował mu pomóc, jednak okazało się to niemożliwe - podaje Daily Mail. Pożerana ryba była zbyt duża i utknęła w paszczy dodatkowo nabita na ostre zęby drapieżnika. 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl