Obcokrajowiec wyrzucił śmieci z okna samochodu. Polak od razu dał mu nauczkę

Pasażer jednego z aut stojących w korku niedaleko lasu, zaczął wyrzucać z okna śmieci. Reakcja kierowcy jadącego za nim była natychmiastowa.

Jechał drogą i trafił na korek. Samochody stanęły w lesie, co trochę umiliło kierowcom czekanie. Sielanka jednak nie potrwała długo.

Nagle z jednego z aut przez okno zaczęły wylatywać śmieci. Pasażer wyrzucał przedmioty jeden po drugim. Samochodem najprawdopodobniej jechali Białorusini, na co wskazuje rejestracja. 

Na reakcję reszty kierowców stojących w korku nie trzeba było długo czekać. Wkrótce przy aucie obcokrajowców pojawił się Polak, który podniósł śmieci z ziemi i wrzucił je z impetem z powrotem do środka.

 

Jak widać na filmie, dość dosadnie zwrócił uwagę bałaganiarzowi, że nie powinien w ten sposób postępować szczególnie w środku lasu. Mężczyzna, który jeszcze przed chwilą pewnie wyrzucał z okna śmieci, wyszedł z auta i grzecznie posprzątał swoje rzeczy.

Komentujący zgodnie przyklasnęli postawie Polaka. Chociaż niektórzy zauważyli, że nie musiał być aż tak agresywny. Większość jednak stwierdziła, że najistotniejsze w historii jest to, że sposób zadziałał.

Oby śmiecący kierowca zapamiętał tę nauczkę na długo i nie powtarzał kolejny raz tego samego błędu. 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Wkurzają cię korki? Zobacz, w jaki sposób powinno się jeździć, żeby je rozładować

Więcej o: