To najwyżej położona toaleta w Tatrach. Jest wyjątkowa - nie tylko przez widok

Wychodek w Tatrach znacznie różni się od tych, które znamy. Turyści wchodzą do niego bez obrzydzenia, wręcz przeciwnie. Widok z toalety jest tak piękny, że każdy chce z niej skorzystać.

Po słowackiej stronie Tatr mieści się "Schronisko pod Rysami" położone na wysokości 2250 metrów nad poziomem morza. Zatrzymują się w nim niemal wszyscy przechadzający się tamtędy turyści. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe.

Schronisko jest najwyżej położonym ośrodkiem w Tatrach. Działa od 1932 roku i zapewnia turystom piękne widoki. Jednak nie tylko dlatego cieszy się dużą popularnością.

Najwyżej położona toaleta w TatrachNajwyżej położona toaleta w Tatrach Tomasz Starzyk | Youtube | (kadr)

Zaledwie kilka minut drogi od schroniska stoi wyjątkowy wychodek. Toaletę pomalowano kolorowymi farbami. Widnieją na niej góry, słońce, zielona trawa i inne optymistycznie nastrajające elementy natury. Mała drewniana konstrukcja idealnie dopasowuje się do widocznej naokoło scenerii.

Jest to najwyżej położone WC w Tatrach. Korzystanie z toalety w takim miejscu nadaje tej czynności całkiem nowy wymiar. 

Najwyżej położona toaleta w TatrachNajwyżej położona toaleta w Tatrach Tomasz Starzyk | Youtube | (kadr)

Jak donosi rmf.fm, z okna sławojki turyści mogą podziwiać najwyższy wierzchołek Rysów. Znajduje się on aż 2503 metrów nad poziomem morza.

Widok naprawdę zapiera dech w piersiach!

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

W lecie Polacy masowo porzucają psy. W okresie wakacyjnym aż 30% więcej czworonogów traci dom

Więcej o: