Pan młody zażądał rozwodu na weselu. Awantura zaczęła się, gdy teściowa podeszła do auta

Matrymonialne szczęście nie trwało długo - pan młody oznajmił, że chce rozwodu jeszcze w trakcie wesela i doprowadził do gigantycznej bitwy pomiędzy gośćmi.

Egipskie wesele miało bardzo nieprzewidywalny finał. Pan młody doprowadził do awantury, bo mu się nie spodobało, że teściowa chciała pożegnać się z córką, zanim pojadą na miesiąc miodowy.

Zdenerwowała go teściowa 

Świeżo poślubiony oblubieniec uznał, że teściowie nie muszą się żegnać ze swoją córką, skoro spędzili z nią całą noc. Wyskoczył z auta i zaczął krzyczeć na rodziców swojej małżonki, którzy chcieli z nią jeszcze chwilę porozmawiać na osobności.

Sprawę próbował załagodzić wujek panny młodej, jednak sprawy obrały jeszcze gorszy obrót - donosi Daily Mail.

Weselna Bitwa

Według doniesień portalu Stepfeed.com chwilę po tym, jak wzburzony nowożeniec wyskoczył z auta, przed salą weselną wybuchła wręcz regularna bitwa. Naparzali się członkowie obu rodzin - rzucali w siebie krzesłami i metalowymi obiektami.

W efekcie pięć osób jest rannych.

Wrócił do rodziców, chociaż obraził się na rodziców żony

Panna młoda ponoć udała się do domu, w którym miała zamieszkać z mężem. Pojechała sama, albowiem małżonek wrócił do mamy i taty. W dalszym ciągu chce od niej rozwodu.

Dużo rozwodów w kraju 

Daily Mail podaje, że odsetek rozwodów w Egipcie jest naprawdę wysoki - w 2017 roku osiągnął 60 proc. w miastach. Najczęstszymi powodami są problemy finansowe, konflikty pomiędzy małżonkami, brak odpowiedzialności, uzależnienie od narkotyków oraz wtrącająca się rodzina i przyjaciele.

 Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.
Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

To miał być najważniejszy dzień w ich życiu i niezapomniany ślub, ale coś poszło bardzo nie tak

Więcej o: