Pokazał kolegom film z łóżkowych igraszek. Dziewczyna zafundowała mu krwawą zemstę

Brenda Barattini z Argentyny chciała dać nauczkę swojemu chłopakowi. Obcięła mu sekatorem penisa, za co grozi jej nawet 15 lat pozbawienia wolności.

26-letnia Argentynka Brenda Barattini stała się sławna na całym świecie, choć sławy tej raczej wcale nie chciała. Wszystko przez to, że pozbawiła swojego chłopaka przyrodzenia. 

Nieprzyjemny incydent wydarzył się w listopadzie, a od grudnia kobieta przebywa w areszcie. Brenda czeka na rozprawę, na której sąd rozstrzygnie, czy działała z premedytacją, czy, jak wnosi obrońca - w obronie własnej. 

Przed czym musiała się bronić? Dopiero teraz, prawie pół roku później, wyznaje co wydarzyło się pamiętnego wieczoru. 

Kobieta zwierzyła się argentyńskim mediom. Z jej wynurzeń wynika nie tyle obrona, co chęć zemsty. 

Okazało się bowiem, że Brenda i jej 40-letni chłopak nagrali swoje łóżkowe igraszki. Film miał zostać ich słodką tajemnicą, jednak partner kobiety nie uszanował jej prywatności. Domowe porno wydostało się na zewnątrz - zobaczyli je koledzy mężczyzny.

Kiedy Brenda dowiedziała się, że nagrania seksu wyciekły i zobaczyli je znajomi, wpadła w furię. Chciała bronić swojego dobrego imienia i zemścić się na niesłownym partnerze. 

Twierdzi jednak, że nie planowała całkowicie pozbawiać go przyrodzenia, a jedynie trochę go skaleczyć. Nie przewidziała jednak, że ostry sekator utnie penisa w całości.

Mężczyzna został okaleczony i ledwo przeżył starcie z dziewczyną. Jego penisa nie udało się niestety uratować. Przyznać można jedno - zemsta udała się koncertowo. 40-latek będzie pamiętał swój błąd zawsze, gdy spojrzy miedzy swoje nogi. 

Komentarze (11)
Pokazał kolegom film z łóżkowych igraszek. Dziewczyna zafundowała mu krwawą zemstę
Zaloguj się
 • Oceniono 9 razy 9

  Dlaczego to jest w dziale "rozrywka"? Dożywotnie okaleczenie kogoś to teraz rozrywka jest?

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 11 razy 9

  Najtragiczniejsze (w sensie dokad zmierza nasza cywilizacja) w tym jest, ze te zdjecia wrzucila na fejsa. Zupelnie jakby to byly zdjecia salatki, ktora zrobila na kolacje.

 • longmanus1

  Oceniono 6 razy 6

  Super rozrywka, śmiechom nie było końca, życzę redaktorowi podobnego zdarzenia, jeśli zaś to pani redaktor, to może sobie zaszyć.

 • j_stalin

  Oceniono 1 raz 1

  no to pokazcie choc ten filmik, zebysmy zobaczyli czy bylo warto....

 • joanna_can

  Oceniono 2 razy 0

  Nie pierwsza i nie ostatnia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX