Ksiądz przepięknie zaśpiewał w 'Mam talent'. Dostał owacje na stojąco - zaczął juror

Temu księdzu kościelna posługa nie przeszkadza w chwaleniu się także innym darem od Boga - pięknym głosem.

To był naprawdę wyjatkowy odcinek popularnego także w Polsce programu ''Mam talent'', w którym uczestnicy chwalą się tym, co potrafią robić najlepiej. Występ tego księdza zapada w pamięć.

64-letni duchowny wybrał utwór popularnego zespołu REM „Everybody Hurts” - od lat można go usłyszeć w radiu czy w telewizji. Jest ponadczasowa. To bardzo wzruszająca piosenka, a w wykonaniu duchownego zyskuje nową moc. Ojciec Ray Kelly oczarował publiczność i jury.

Udało mu się zrobić wrażenie na bardzo krytycznym Simonie Cowellu. Był pod wrażeniem i nic dziwnego:

 

4 lata temu ojciec Kelly został gwiazdą youtube.com - zaśpiewał na jednym ze ślubów i ten film absolutnie podbił sieć. 

 

Łatwo czasem zapomnieć, że osoby duchowne tak naprawdę są też zwykłymi ludźmi, tak jak my. I mają też swoje pasje, marzenia i talenty. A ojciec Ray Kelly wyjątkowo kocha muzykę, ma w dodatku piękny głos.

Wielu osobom może się wydawać, że udział w popularnym programie rozrywkowym, gdzie startują młodzi i rozrywkowi ludzie, może być czymś nieodpowiednim dla księdza. Ale my się bardzo cieszymy, że pastor Kelly zdecydował się podzielić swoją pasją z telewidzami.

Dzięki temu mogło go usłyszeć więcej osób i w dodatku się nim zainspirować. Mimo że jest już mężczyzną dojrzałym to i tak udało mu się zawojować scenę.

Na co dzień tego utalentowanego duchownego można spotkać w Irlandii. Prowadzi parafię świętej Brygidy i świętej Marii w Oldcastle. Ciekawe czy śpiewa też tak pięknie w trakcie mszy nawet, kiedy nie udziela ślubów?

Dziewczynka robi sztuczkę i naprawdę znika. Tata jest w szoku! [WIDEO]