Ciężarna kobieta podstawiła nogę małemu chłopcu. Ludzie nie kryją oburzenia

Chinka zemściła się na 4-latku i podstawiła mu nogę, kiedy ten biegał po restauracji, w której siedzieli.

W chińskiej prowincji Shaanxi doszło do przykrego zajścia. Ciężarna kobieta siedziała w restauracji, gdy mały chłopiec wesoło wbiegł do środka. Chciał przynieść pałeczki rodzicom, którzy czekali na niego w ogródku na zewnątrz.

Pech chciał, że wbiegając do pomieszczenia, uszkodził folię chroniącą lokal przed insektami. Jej fragment spadł na ciężarną kobietę, co jej się wyjątkowo nie spodobało.

 

Postanowiła dać nauczkę 4-latkowi. Kiedy wracał biegiem do rodziców, podstawiła mu nogę. Chłopiec z impetem runął na podłogę i uderzył głową o ziemię, a całe zajście nagrały kamera monitoringu.

Jak donosi RMF FM, dziecko wylądowało w szpitalu z wstrząśnieniem mózgu. Na szczęście kobieta zrozumiała swój błąd, przeprosiła rodziców chłopca i pokryła koszty leczenia. Jednak po udostępnieniu nagrania w internecie, w sieci zawrzało.

Ludzie nie potrafią zrozumieć, jak kobieta mogła się w ten sposób zachować. Najbardziej szokuje fakt, że wkrótce sama zostanie matką, a na filmie widać wyraźnie jej zaawansowaną ciążę.

Miejmy nadzieję, że to jej ostatni taki występek.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Uważaj na to, co twoje dziecko robi na dywanie. Ten robot pokazał, jakie są zagrożenia

Więcej o:
Komentarze (3)
Ciężarna kobieta podstawiła nogę małemu chłopcu. Ludzie nie kryją oburzenia
Zaloguj się
 • gnago

  Oceniono 1 raz -1

  A czego oczekiwać od kobiety? One uzurpują sobie bezkarność poczynań wobec mężczyzn za impulsy typu strzał w gębę. Ona miała taki impuls w dodatku uprawniony przez poczynania malca

 • timon87

  Oceniono 3 razy -1

  "Chłopiec z impetem runął na podłogę i uderzył głową o ziemię"
  "dziecko wylądowało w szpitalu z wstrząśnieniem mózgu"
  Hmm, nie wiem skąd żeście wytrzasnęli te informacje, ale z filmiku wynika zupełnie co innego. Ja na tym nagraniu nie zauważyłem, żeby dzieciak jakoś z impetem uderzył głową o podłogę. Owszem stracił równowagę gdy ta baba podłożyła mu nogę ale upadając padł bardziej na bark, a nie jak sugerujecie upadł z impetem, uderzając się w głowę. Po drugie na nagraniu jest wspomniane że dzieciak cierpi na wrodzoną wadę serca, zaczął płakać, ale nabawił się tylko guza na głowie. Więc skąd to info o wstrząśnieniu mózgu i wizycie w szpitalu z tym związanej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX