Piękna jak księżna Kate po porodzie? Kobiety pokazują, jak to naprawdę wyglądało

Księżna Kate zaledwie kilka godzin po porodzie wyszła do tłumów i pokazała maleństwo. Była przy tym tak piękna, że cały świat nie może wyjść z podziwu. Ale to tak normalnie nie wygląda, a kobiety pokazują prawdę na swoich zdjęciach.

Tak naprawdę tylko księżna Kate może wyglądać tak olśniewająco kilka godzin po porodzie. "Normalne" śmiertelniczki wyglądają... no cóż. Wyglądają normalnie, nie bójmy się tego określenia. Niewiele z nas ma siłę pomyśleć o fryzurze, a co dopiero wbić się w szpilki i w sukienkę. Choć te pierwsze godziny po porodzie to jest również kop hormonalny, a adrenalina i oksytocyna buzują w żyłach, to jednak estetyka kobiety w tym czasie jest sprawą dyskusyjną.

I tak też widzą to kobiety na całym świecie. Kiedy pokazano zdjęcia księżnej Kate, uśmiechniętej, z ułożonymi włosami, cudną sukienką i szpilkami na stopach, zaczęły pokazywać swoje fotografie z tych pierwszych godzin po porodzie. Różnica jest... znaczna.

Tak naprawdę wygląda to właśnie tak. Zamiast pięknych loków, jest niezidentyfikowany zawój na czubku głowy.

A dziecko nie jest piękne i pachnące. Jest malutkim, najsłodszym karaczanikiem, ale zdecydowanie daleko mu od wyglądu małego księcia (lub księżniczki).

A w ogóle to pierwsze godziny wyglądają bardziej jednak tak:

Ale jedno jest pewne. Większość z nas jest właśnie tak szczęśliwych, jak księżna Kate. Spójrzcie na jej wzrok - to jest naprawdę sama miłość:

księżna Kateksiężna Kate Fot. Frank Augstein / AP Photo

Księżna Kate opuściła szpital i po raz pierwszy pokazała syna!

Więcej o: