Krowy wybiegają na pastwisko i cieszą się jak małe dzieci. Nie da się nie uśmiechnąć

Przyszła wiosna i krowy w końcu mogą wyjść na pastwisko. To, jak bardzo ciesza się z tego powodu, pokazał farmer Richard Cornock.

Przez całą zimę krowy zmuszone są do pozostawania w zamknięciu, jedzenia paszy i siana i tkwienia niemal w bezruchu. Ich sytuacja zmienia się wiosną, gdy łąki pokryje świeża, zielona trawa. wtedy zwierzęta mogą w końcu zaznać słońca i świeżego powietrza. 

Choć zdawać by się mogło, że krowy to tylko krowy i w sumie jakie znaczenie może mieć to, czy są w oborze czy na pastwisku, okazuje się, że mają tego świadomość. Co więcej, kiedy pierwszy raz po miesiącach zamknięcia wychodzą na powietrze, cieszą się z tego jak małe dzieci. 

Farmer Richard Cornock z Wielkiej Brytanii, znany w sieci jako Funky Farmer, nagrał film, na którym widać, jak całe stado jego krów podskakuje z uciechy wbiegając na zielone pastwisko. Reakcja zwierząt jest fenomenalna!

 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Co zrobią zwierzaki, kiedy zobaczą dzieci w ZOO? Tego nie można przegapić!