Taki mężczyzna nigdy Cię nie zdradzi. Zobacz najwierniejsze znaki zodiaku

Wierność to jedna z najważniejszych rzeczy w związku. Skąd masz mieć pewność, że Twój partner nigdy Cię nie zdradzi? Wystarczy, że pokierujesz się jego znakiem zodiaku.

Baran

Mężczyźni spod znaku barana są najwierniejsi. Cechuje ich szczerość i oddanie, a kiedy się zakochują, to bez pamięci. Panowie ci nie znoszą dwulicowości i kłamstwa, więc wystarczy, że będziesz z nimi stuprocentowo szczera. 

Jest jednak pewien minus związku z baranem. Panowie spod tego znaku są dość władczy i dominujący. Wszystko zawsze musi być po ich myśli i lubią, gdy dajesz im do zrozumienia, że są najważniejsi. 

Byk

Jeśli szukasz mężczyzny wiernego i namiętnego jednocześnie, postaw na byka. Panowie urodzeni na przełomie kwietnia i maja są bowiem wyjątkowo zmysłowi i uwielbiają łóżkowe igraszki. 

O ile w ich naturze leży flirt i kochliwość, o tyle kiedy trafią na wymarzoną kobietę, oddają się tej miłości całkowicie. Dla ukochanej byk będzie lojalny, i o ile miłość nie wygaśnie - stuprocentowo wierny. 

Rak

Liczysz na długotrwały, pełen rodzinnego ciepła związek? Poszukaj raka. Panowie spod tego znaku są wierni i lojalni, a rodzina jest dla nich najważniejsza. 

Raki nienawidzą zdrady, ale jeśli ich partnerce zdarzy się skok w bok, są w stanie jej wybaczyć. Zrobią wszystko by ratować związek i utrzymać go aż do grobowej deski.

Lew

Lwy to mężczyźni o ściśle określonym, twardym systemie wartości. Nie do przyjęcia sa dla nich zdrady i flirty na boku. Kiedy już znajda odpowiednią partnerkę, są jej całkowicie wierni i z wierności tej są bardzo dumni. 

To działać powinno w dwie strony. Tak jak nie wyobrażają sobie, by mogli zdradzić, nie dopuszczają też zdrady. Jeśli zdarzy ci się skok w bok - partner lew nigdy ci tego nie wybaczy.  

Panna

Pan spod znaku panny nie wyobraża sobie zdrady. Seks uprawia tylko w związku, a relacje buduje wyłącznie z kobietami, które kocha. 

Jeśli zakocha się w Tobie panna, wiedz, że mężczyzna taki oszaleje na twoim punkcie i nigdy nie przyprawi ci rogów. Pamiętaj tylko, by być wobec niego uczciwą. Zdradzony mężczyzna spod znaku panny potrafi być bowiem nieobliczalny. 

Na tych panów uważaj

Jeśli nie chcesz cierpieć, szczególnie uważaj na bliźnięta, strzelce i skorpiony. Panowie spod tych znaków lubią się bawić, często się zakochują i... tak samo często odkochują oraz zdradzają. Lepiej dobrze się zastanów, zanim postanowisz budować z którymś z nich związek.  

Komentarze (16)
Taki mężczyzna nigdy Cię nie zdradzi. Zobacz najwierniejsze znaki zodiaku
Zaloguj się
 • Black Swan

  Oceniono 11 razy 9

  ja bym zawęził tą listę tylko do baranów bo tylko barany są zdolne do takiego umartwiania się i życia z jedną kobietą...

 • fields1

  Oceniono 4 razy 4

  Gusła w wyborczej ?

 • e._

  Oceniono 2 razy 2

  Ale bzdury! Wierna Panna?!
  Ciekawe, skąd takie rewelacje. Życie dowodzi, że beznadziejnie głupie i nieprawdziwe.

 • marioo760

  Oceniono 2 razy 2

  To nie prawda znam osobę spod znaku raka ma kilka zdrad na koncie.To kwestia charakteru wychowania i odpowiedzialności.Znak zodiaku tu nie ma wpływu dlatego nie wierzę w horoskopy każdej gazecie horoskop jest inny.

 • Oceniono 1 raz 1

  Ja bym sie tu troche kłócił z tym lwem. Zgadzam sie we wszystkim poza jednym, a mianowicie tym, że lwy nigdy nie wybaczają zdrady. Sam jestem lwem i myśle, że gdyby moja partnerka mnie zdradziła, ale szczerze by tego żałowała i obiecała, że nigdy więcej tego nie zrobi, wybaczyłbym jej

 • 1234marecki

  0

  Wszystko i tak zależy od człowieka nie od gwiazd. Jestem panną z zodiakalne ale niestety na długim wyjeździe po srogiej kłótni z partnerką i przeczytaniu że mnie rzuca poszedłem z żalu w małe tango w Brazylii. Po paru dniach przeczytałem że chce wrócić... Tak zły się nigdy nie czułem bo zależało mi na Niej. Nie potrafiłem jednak żyć z tą myśląc co zrobiłem jej jak zawiodłem i nawet po powrocie nie potrafiłem pokazać jak tęskniłem. Jak miałem spojrzeć w oczy jej czy przywitać się z jej rodzicami? Dlatego sprawilem by mnie znienawidzila w pełni. Robiłem wszystko co można by wyjść na dupka, dewiata seksualnego i oszusta. Mam nadzieję że jest dziś szczęśliwa. Ja za to wyciagnelem lekcje z tego i skupialem się na karierze dziś jestem całkiem majętnym oficerem i naprawdę nie chcę mi się już na kobiety chadzac w przelotne znajomości. Nie smakował mi ten numer. Powoli będzie czas poszukać następnej wodniczki 😉 są najlepsze po prostu.

 • 0

  Miałam dwóch partnerów z pod znaku byka i niestety oboje mnie zdradzili. Jak dla mnie to ten znak najbardziej jest zzradliwy i fałszywy jeżeli chodzi o facetów.

 • o.666

  0

  najgorsze są kobiety-wodniczki, urodzone zwodniczki...

 • rumpa

  Oceniono 2 razy 0

  Byki nie zdradzają? aCh tak, jak to ta specjalna... pewnie do końca życia bidne się mylą :))))
  Tak, mnie zdradził Byk, skłamał pod przysięgą w sądzie, aby mi dokopać. Nie wyobrażacie sobie mojego szoku. I do dziś nie wiem, czym przeskrobałam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX