Taki mężczyzna nigdy Cię nie zdradzi. Zobacz najwierniejsze znaki zodiaku

Wierność to jedna z najważniejszych rzeczy w związku. Skąd masz mieć pewność, że Twój partner nigdy Cię nie zdradzi? Wystarczy, że pokierujesz się jego znakiem zodiaku.

Baran

Mężczyźni spod znaku barana są najwierniejsi. Cechuje ich szczerość i oddanie, a kiedy się zakochują, to bez pamięci. Panowie ci nie znoszą dwulicowości i kłamstwa, więc wystarczy, że będziesz z nimi stuprocentowo szczera. 

Jest jednak pewien minus związku z baranem. Panowie spod tego znaku są dość władczy i dominujący. Wszystko zawsze musi być po ich myśli i lubią, gdy dajesz im do zrozumienia, że są najważniejsi. 

Byk

Jeśli szukasz mężczyzny wiernego i namiętnego jednocześnie, postaw na byka. Panowie urodzeni na przełomie kwietnia i maja są bowiem wyjątkowo zmysłowi i uwielbiają łóżkowe igraszki. 

O ile w ich naturze leży flirt i kochliwość, o tyle kiedy trafią na wymarzoną kobietę, oddają się tej miłości całkowicie. Dla ukochanej byk będzie lojalny, i o ile miłość nie wygaśnie - stuprocentowo wierny. 

Rak

Liczysz na długotrwały, pełen rodzinnego ciepła związek? Poszukaj raka. Panowie spod tego znaku są wierni i lojalni, a rodzina jest dla nich najważniejsza. 

Raki nienawidzą zdrady, ale jeśli ich partnerce zdarzy się skok w bok, są w stanie jej wybaczyć. Zrobią wszystko by ratować związek i utrzymać go aż do grobowej deski.

Lew

Lwy to mężczyźni o ściśle określonym, twardym systemie wartości. Nie do przyjęcia sa dla nich zdrady i flirty na boku. Kiedy już znajda odpowiednią partnerkę, są jej całkowicie wierni i z wierności tej są bardzo dumni. 

To działać powinno w dwie strony. Tak jak nie wyobrażają sobie, by mogli zdradzić, nie dopuszczają też zdrady. Jeśli zdarzy ci się skok w bok - partner lew nigdy ci tego nie wybaczy.  

Panna

Pan spod znaku panny nie wyobraża sobie zdrady. Seks uprawia tylko w związku, a relacje buduje wyłącznie z kobietami, które kocha. 

Jeśli zakocha się w Tobie panna, wiedz, że mężczyzna taki oszaleje na twoim punkcie i nigdy nie przyprawi ci rogów. Pamiętaj tylko, by być wobec niego uczciwą. Zdradzony mężczyzna spod znaku panny potrafi być bowiem nieobliczalny. 

Na tych panów uważaj

Jeśli nie chcesz cierpieć, szczególnie uważaj na bliźnięta, strzelce i skorpiony. Panowie spod tych znaków lubią się bawić, często się zakochują i... tak samo często odkochują oraz zdradzają. Lepiej dobrze się zastanów, zanim postanowisz budować z którymś z nich związek.