Czego nie mówić kucharzowi, kiedy podał za słoną zupę? Ten odcinek "Rodzinki.pl" to szkoła życia

To jeden z tych fragmentów serialu "Rodzinka.pl", który niesie prawdę o życiu. Kiedy Paula trochę przesoliła zupę, Kuba szybko dowiedział się, jak w takiej sytuacji powinno się zareagować.

Wiadomo, że najlepiej człowiek uczy się na swoich błędach. Są jednak sytuacje, które są wyjątkami od tej reguły. Jedną z nich jest mówienie kucharzowi, że jego danie jest "odrobinę zbyt" jakieś - obojętne, ostre, słone, niedoprawione. Właśnie takiej sceny byliśmy świadkami w serialu "Rodzinka.pl" w odcinku nr 234.

Paula zrobiła dla Kuby i jego taty zupę. Ugotowała, podała pod sam nos. Pech chciał, że wyszła jej trochę za słona. Tata Kuby, Ludwig Boski, bez słowa spożywał danie, ale Kuba nie mógł się powstrzymać. Jeśli nie widzieliście, to obejrzyjcie, bo w niecałe dwie minuty chłopak dostał jedną z najważniejszych szkół życia:

 

I my się z tym jednak mimo wszystko zgadzamy. Krytykowanie kucharza za to, że zrobił (i podał!) jedzenie? Trzeba być szaleńcem.

"Rodzinka.pl" to jeden z najbardziej lubianych seriali TVP. Ostatnio jednak rozeszły się plotki, jakoby serial miał zniknąć z ramówki Telewizji Polskiej. Na szczęście Małgorzata Kożuchowska, która gra jedną z głównych ról w serialu, zdementowała te informacje.

 

Koniec "Drugiej Szansy" - tak, ale "Rodzinki" - nie

- napisała w swoim komentarzu co do potencjalnego zamknięcia serialu.

Gąsiewska opowiada o związku ze Zdrójkowskim. Najlepsze jest na końcu

Więcej o: