Koło fortuny. Pytanie o polskiego aktora i... Aż wstyd nie znać takiego nazwiska

Troje graczy ''Koła fortuny'' zaliczyło wpadkę przy jednym pytaniu. Nie znali nazwiska jednego z najpopularniejszych, polskich aktorów - Bogusława Lindy.

Troje graczy zaliczyło wpadkę

Bolesław, Bronisław, a Może Bogusław? Może się to wydawać mało prawdopodobne, ale żadne z trójki graczy w studio, nie potrafiło podać poprawnego nazwiska jednego z najbardziej znanych, polskich aktorów

W ''Kole fortuny'' przygotowano dla trójki graczy zadanie w kategorii ''aktor''. Jak wiadomo, aktorów jest wielu, więc wcale nie musiało być łatwo. Do czasu. 

Koło FortunyKoło Fortuny Fot. TVP | teleMaras | YouTube | Printscreen

''Bolesław Linda''

Uczestnicy gry odsłaniali kolejne literki, a gdy poprawnie wytypowali już cztery, pani Agnieszka postanowiła zaryzykować. Chciała dobrze, ale jak sama chwilę później zauważyła, popełniła paskudny błąd. 

''Bolesław Linda'' oznajmiła, pewna, że własnie podaje poprawne rozwiązanie. A tu psikus, nazwisko jakby to samo, tylko coś się jednak nie zgadza. 

Pani Agnieszka zaczęła śmiać się sama z siebie, a później nerwowo zerkała na przeciwników, pewna, że któreś z nich za chwilę poda poprawne hasło. Niestety, żadnemu z nich się to nie udało. 

Koło fortunyKoło fortuny Fot. TVP | teleMaras | YouTube | Printscreen

Bronisław Linda

Po pani Agnieszce swoich sił próbowała pani Iwona. Kobieta poprosiła o odsłonięcie litery ''B'', a gdy zobaczyła, że od niej zaczyna się pierwsze słowo, pewnie podała hasło... ''Bronisław Linda''. 

Cóż, zdaje się, że to nadal nie ta odpowiedź. Szansę dostał więc pan Sławek. 

Rafał BrzozowskiRafał Brzozowski Fot. TVP | teleMaras | YouTube | Printscreen

Szczęśliwe zakończenie

Mężczyzna zastanowił się chwilę, po czym podał literkę ''Z''. Szybko, zreflektował się, że ''Z'' na sto procent nie ma w hasłem, ale zasady są proste. Pan Sławek stracił swoją szansę, a pałeczkę ponownie przejęła pani Agnieszka. 

Kobieta podała literę ''G'' i w końcu, szczęśliwa wytypowała hasło ''Bogusław Linda''

 

Na koniec niefortunnej rozgrywki, prowadzący teleturniej Rafał Brzozowski (który wcześniej nie mógł uwierzyć w kolejne odpowiedzi graczy) przeprosił pana Bogusława. Cóż, widocznie wiedział, że co jak co, ale takie nazwisko trzeba pamiętać. 

Bogusław LindaBogusław Linda Fot. Sławek | Wikipedia | CC BY-SA 2.0

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Kiedy patrzymy na te małpki, już rozumiemy skąd się wzięło powiedzenie ''małpie figle''

Więcej o: