Jej mąż naprawiał pralkę. Odkręcił obudowę i dokonał odkrycia. Ten problem dotyczy chyba każdego

Też macie wrażenie, że w niewyjaśnionych okolicznościach giną wam skarpetki? To nagranie wyjaśnia, gdzie się wszystkie podziewają.

Cathy Hinz i jej mąż pracują w administracji budynków w USA. W ramach obsługi swoich nieruchomości często muszą zajmować się serwisowaniem pomieszczeń gospodarskich, takie jak pralnie.

W jednym z ich bloków zepsuła się właśnie pralka. Mąż Kathy nie chciał czekać na serwis. Postanowił sam ją naprawić - relacjonuje serwis Bored Panda.

Kiedy tylko odkręcił obudowę, jego oczom ukazał się niesamowity widok. Pod spodem znajdował stos skarpetek, za którymi niewątpliwie tęsknili ich właściciele i dawno już spisali je na straty.

Poza skarpetkami, na miejscu były też majtki, a nawet karta kredytowa. A na dodatek były też drobne - 7 dolarów. Takie pieniądze piechotą nie chodzą.

Więc jeśli kiedykolwiek mieliście wrażenie, że w niewyjaśniony sposób zginęły wam skarpetki, oto rozwiązanie tej tajemnicy. Prawdopodobnie pralka była ''głodna'' i skarpetki wpadły za gumową osłonkę wokół bębna. Jak to dokładnie się dzieje widać na tym nagraniu:

 

Choć to odkrycie nie jest takie znowu całkiem nowe, niedawno jedna z użytkowniczek Twittera wpadła na zdjęcie Cathy i podzieliła się nim na swoim koncie - donosi serwis ABC News. Jak widać, jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą, więc warto dzielić się wiedzą z innymi.  

Postawili na trampolinie pralkę, a do środka włożyli cegły. Efekt? Nie możemy przestać patrzeć

Więcej o:
Komentarze (59)
Jej mąż naprawiał pralkę. Odkręcił obudowę i dokonał odkrycia. Ten problem dotyczy chyba każdego
Zaloguj się
 • wawiak57

  Oceniono 21 razy 15

  Proponuję zacząć rozkręcać lodówki. Znajdziecie zagubiony kawior i szampan.

 • piewo

  Oceniono 9 razy 9

  Mi też giną skarpetki, ale w pralce niestety ich nie znajduję. Podobno odchodzą do Skarpetkowa, Krainy Wiecznej Szczęśliwości.

 • as-zalogowany

  Oceniono 18 razy 8

  Skarpetki dostały się za gumową osłonę a potem wydostały z bębna i tam założyły swoją cywilizację, nie powodując (przy ucieczce z bębna) jego rozszczelnienia i wycieków. Ładna bajka, nie sądzicie?

 • jachay

  Oceniono 7 razy 5

  To nie pralka, to suszarka (Trockner).

 • kotletxxl

  Oceniono 4 razy 4

  Sztuczna inteligencja...

 • kresedebarg

  Oceniono 3 razy 3

  Spodziewałem się jakiegoś zwierza

 • kaminmal

  Oceniono 2 razy 2

  To Pożyczalscy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX