Mężczyźni biją się na środku ulicy. Nagle dołącza pies, a gapie wyciągają komórki

Bójka dwóch mężczyzn na ulicy w Irlandii skończyła się nietypową interwencją...psa.

Jak donosi Daily Mail, z nieznanych przyczyn dwoje mężczyzn zaczęło bić się na jednej z ulic w Irlandii. Ich konflikt musiał być naprawdę powazny, ponieważ nie skończyło się na zwykłych przepychankach. Oboje runęli na ziemię i tarzali się, uderzając nawzajem. 

Nikt z tłumu gapiów nie odważył się, żeby ich rozdzielić, ani w żaden sposób wtrącić w spór. Jednak wkrótce zrobił to pies.

Nagle brązowe zwierze podbiegło w miejsce szamotaniny i włączyło się do bijatyki.

Jednak pies był nastawiony do mężczyzn o wiele przyjaźniej niż oni do siebie. Niespodziewanie przykucnął, wspiął się na nogę jednego z nich i zaczął wykonywać ruchy kopulacyjne.

Zdezorientowani mężczyźni przestali się bić i skupili na odgonieniu kochliwego psa. 

Ludzie z tłumu wyjęli telefony i nagrali zdarzenie. Film wkrótce pojawił się w internecie i rozbawił widzów.

Nieświadomy czworonóg swoim działaniem wyręczył policję. Dzięki niemu bójka skończyła się szybciej i nikt bardzo nie ucierpiał.

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Ubrania dla psów - konieczność czy fanaberia? Próżność właściciela czy zdrowie psa? [WYJAŚNIAMY]

Więcej o: