Tak wygląda 'majówka stulecia'. To zrozumieją wszyscy ludzie, którzy muszą teraz pracować

Paranienormalni i Michał Czarnecki przygotowali skecz, który pokazuje, że jak zwykle, życie daje najlepsze inspiracje dla kabaretów.

Słońce świeci, znajomi wrzucają zdjęcia z działek, a niektórzy musza siedzieć w pracy. Tak niestety wygląda tegoroczna majówka wielu osób w Polsce. Mimo tej niedoli, warto zawsze się chwilę pośmiać.

A może w tym pomóc skecz kabaretu Paranienormalni i Michała Czarnegkiego, który jest jednym z najczęściej oglądanych filmów na polskim youtube. 

Kojarzycie ten moment, kiedy biuro coraz bardziej pustoszeje, myśli krążą wokół leżaków, a szef jeszcze czegoś chce? Np. w imię wydajności organizuje pracowniczą majówkę, która wcale nie oznacza wolnego z pracy.

A jak by to mogło wyglądać w zakładzie produkującym parówki? Możliwe, że tak: 

 

Tegoroczna majówka mogła być dal wybrańców z urlopem naprawdę długa. Wystarczyły trzy dni wolnego, aby móc cieszyć się ponadtygodniową przerwą od zawodowych obowiązków.

Wystarczyło więc wziąć wolne 30 kwietnia (poniedziałek) i 2 maja (środa), aby odpoczywać od pracy przez 6 dni. Jeżeli ktoś mógł zorganizować sobie także wolny piątek (4 maja), urlop mógł trwać aż 9 dni.

Myślał, że widzi przewróconą łódź rybacką. Tymczasem był to 15-metrowy zewłok morskiego potwora

Więcej o: