Usłyszał krzyk z toalety. Kobieta nie wiedziała, co się dzieje, a akcja była już w połowie

Nie miała pojęcia, że spodziewa się drugiego dziecka.

Ashleigh Miller-Cross z Kanady urodziła swoje pierwsze dziecko w 2016 roku. Nie miała jednak pojęcia, że jej córka, będzie miała rodzeństwo aż do dnia, kiedy poszła na zakupy do Atlantic Superstore.

Młoda mama przemieszczała się pomiędzy sklepowymi alejakmi, aż nagle przeszył ją niespodziewany ból. Pobiegła czym prędzej do łazienki.

Tam na podłodze znalazł ją Malcolm Comeau, kierownik zmiany w sklepie. Zwabiony jej krzykiem udał się do łazienki, by pomóc osobie w potrzebie.

Otworzył drzwi i zastał tam rodzącą Ashleigh, a jej dziecko było już w połowie na zewnątrz - donosi Independent.

Zdążyła tylko krzyknąć, że rodzi, on zadzwonił po pogotowie. Na szczęście w sklepie był punkt pomocy medycznej i u boku rodzącej z zaskoczenia matki szybko zjawił się lekarz.

I w ten oto niespodziewany sposób została mamą małego Ezry.

Jak podaje Independent, Ashleigh naprawdę nie wiedziała, że jest w ciąży. Doszła do wniosku, że nie schudła po pierwszej ciąży - od porodu minęło bowiem 10 miesięcy. Nie przytyła też, cały czas nosiła ten sam rozmiar.

Na pamiątkę nietypowego porodu, mama zrobiła swojemu synkowi tematyczną sesję zdjęciową. Mały Ezra uśmiecha się uroczo w sklepowym koszyku otoczony przez produkty spożywcze.

Niewątpliwie będzie miał o czym opowiadać swoim dzieciom w przyszłości.

Ten chłopiec nigdy nie widział i nie słyszał, jak tata kicha. Jego reakcja? Bezcenna

Więcej o: