Oto sygnały sugerujące, że mąż Cię zdradza. Niektóre z nich mogą Cię zdziwić

Zauważasz te sygnały u swojej drugiej połówki?

Dane nie pozostawiają wątpliwości. W Polsce romansuje ok 52% mężczyzn. Zdrady są w dzisiejszym świecie spotykane coraz częściej. Czasem jest to jednorazowy skok w bok podczas wyjazdu służbowego, innymi razem długotrwały romans. Powodów zdrad jest całe mnóstwo.

Pewnie zaczęłaś się zastanawiać, czy Twój ukochany ma coś na sumieniu? Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy dla Ciebie listę sygnałów, które mogą świadczyć o zdradzie.

1. Dba o siebie

Zauważyłaś w łazience nowe, męskie perfumy? Szafa Twojego męża wzbogaciła się o kilka nowych koszul? Odwiedził dobrowolnie fryzjera, chociaż do tej pory musiałaś go zaciągać tam siłą? To znak, że chce się komuś podobać bardziej niż kiedyś. Oczywiście powodem zmiany jego wyglądu możesz być Ty, ale przecież nie musisz. Lepiej się temu przyjrzeć...

2. Nie chce uprawiać z Tobą seksu

Nam, kobietom, czasem się wydaje, że mężczyźni to maszyny, które zawsze mają ochotę na seks. W rzeczywistości tak jednak nie jest. Płeć brzydka także miewa gorsze dni, a nawet słabsze, dłuższe okresy. Jednak aby się upewnić, co jest powodem zmiany jego nastroju i braku chęci na seks, porozmawiaj z nim o tym. Może dopadła go rutyna, a nowa pozycja seksualna sprawi, że znów zaczniecie mieć na siebie ochotę?

3. Jest dla Ciebie podejrzanie miły

Po kilkunastu latach związku dopadła Was rutyna, a on niespodziewanie zaczyna przynosić Ci kwiaty i kupować biżuterię? To miłe, fakt. Jednak może powodem tego jest to, że Twój luby coś przeskrobał? Podziękuj mu za prezenty, jednak upewnij się, co jest powodem jego zmiany.

4. Chowa przed Tobą prywatne rzeczy

Oczywiście każdy z nas ma prawo do odrobiny prywatności. Tak, tak. Przyznaj szczerze - nawet Ty masz małe tajemnice przed swoim mężem. Jednak kiedy zauważyłaś, że Twój mąż zaczął zabierać telefon nawet do toalety, a laptop zabezpieczył hasłem - chyba ma do ukrycia coś poważnego.

5. Wraca późno do domu

Coraz częściej słyszysz "Kochanie, wrócę później z pracy"? Upewnij się, czy aby na pewno chodzi o pracę.

Na mostku klęknął przed swoją dziewczyną. Wyciągnął pierścionek i wtedy doszło do katastrofy