Ona śpiewa piosenkę, ale scenę zdobywa kto inny. Pan z tamburynem bije ją na głowę

Wokalistka, Morgan James, przepięknie zaśpiewała piosenkę, ale to nie ona skradła całe show. Występ zdominował mistrz drugiego planu - mężczyzna grający na niepozornym tamburynku.

Świat muzyki rządzi się swoimi prawami i tak już się niestety utarło, że w zespołach główną gwiazdą jest wokalista. Zdarza się jednak, że wspaniały głos i charyzma śpiewających, przysłaniają prawdziwe perełki.

Tak właśnie było w przypadku zespołu Vintage Motown, który swego czasu pochwalił się w sieci świetnym coverem piosenki ''Really Don't Care'' Demi Lovato. Wokalistka, Morgan James, dała pokaz siły swoim wspaniałym głosem, ale nie ona zdobyła scenę...

Niedostępny dla jej wzroku, skrywający się (choć skrywający nie jest tu najlepszym określeniem) za jej plecami mężczyzna - Tim Kubart - zdecydowanie przebił ją swoim występem. Jak? To trzeba po prostu zobaczyć.

 

Tim gra na tamburynie, a instrument ten raczej nie jest ani szczególnie widowiskowy, ani nie pretenduje do zdobywania sceny. Chyba że w ręku trzyma go ktoś z taką sceniczną osobowością. 

Mężczyzna świetnie bawił się podczas nagrania, świetnie bawili się też oglądający. Pod filmem na YouTube pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, w których ludzie zachwycają się jego występem i wskazują Tima jako najbardziej charakterystycznego członka zespołu. 

Zdecydowanie, to on zdobył scenę i serca milionów widzów. 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl