Obiecał, że jeśli wygra zawody, wyjdzie nago do dziennikarzy. Zwyciężył i nie miał wyjścia

Mark Williams wygrał mistrzostwa świata w snookera. Wcześniej zapowiedział, ze jeśli pokona rywali, na konferencji prasowej wystąpi nago. Po poniedziałkowych rozgrywkach nie miał wyjścia.

Zawodnik snookera Mark Williams zmierzył się w ostatni poniedziałek ze swoim największym rywalem, Johnem Higginsem i pokonał go 18:16. W ten sposób zdobył mistrzostwo świata i wydał na siebie wyrok. 

Wcześniej sportowiec stwierdził (odrobinę przekornie, być może nie dowierzając w to, że może mu się udać), że jeśli wygra, na konferencji prasowej po mistrzostwach pojawi się nago. 

Jak się okazało, mężczyzna należy do słownych. Mimo że nagość obiecał w żartach, przed dziennikarzami pojawił się tak, jak go pan Bóg stworzył - w całej swojej okazałości. Wcześniej jedynie przemknął przez korytarz skromnie owinięty w pasie ręcznikiem.

Williams już rok temu zapowiadał zakończenie kariery, jednak wycofał się z tego postanowienia. I dobrze, bo mimo podeszłego jak na sport wieku (ma 43 lata) został właśnie mistrzem świata. Najstarszym od 40 lat.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ>>>

Sportowiec zdobył tytuł po raz trzeci w karierze i po raz pierwszy od 15 lat, zarabiając przy okazji 425 tysięcy funtów. Gratulujemy! 

Przeczytaj też: Nagrał, co się wyrabia na polskiej autostradzie. Pada, a kierowcy na A2... parkują>>>

Zobaczyła ich koszulki i zadzwoniła na policję. Bracia zamiast na wycieczkę, pojechali do domu>>>

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Hawajski wulkan wybuchł. Zobacz, jak lawa spływa do oceanu

Więcej o: