Milionerzy. Nie posłuchała męża, straciła fortunę. Później bała się wracać do domu

Uczestniczka brytyjskiej edycji ''Milionerów'' musiała zmierzyć się z pytaniem o politykę. Nie znała odpowiedzi, ale nie posłuchała męża i straciła fortunę.

Nie od dziś śledzimy zmagania uczestników ''Milionerów'', zdarza nam się nawet zaglądać do zagranicznych edycji tego popularnego programu. Tam bowiem, dokładnie tak jak i u nas, grze towarzyszy mnóstwo emocji, a nierzadko zdarzają się wpadki i sromotne przegrane.

Tak właśnie było w ostatnim odcinku brytyjskiej wersji teleturnieju. Uczestniczka programu grała o fortunę i... straciła ją, bo nie posłuchała męża.  

Przeczytaj też: 'Milionerzy' - to pytanie wyglądało na łatwe, ale szybko okazało się, że tak wcale nie było>>>

W brytyjskiej wersji ''Milionerów'' gracze muszą zmierzyć się z piętnastoma pytaniami. Po drodze dwa razy mają okazję zdobyć sumę gwarantowaną - tysiąc i 32 tysiące funtów. Ta druga, naprawdę wysoka kwota (po przeliczeniu na polskie złote jest to ponad 150 tysięcy), przysługuje osobie, która poprawnie odpowiedziała na dziesiąte pytanie. 

Brytyjska edycja MilionerówBrytyjska edycja Milionerów Fot. Millionaire | ITV | Kadr

Lynn z Cambridge stanęła w ostatnim odcinku przed dość trudnym, jak się okazało, pytaniem o politykę. Prowadzący program poprosił ją o podanie nazwiska polityka, który poprzedzał obecnego ministra spraw zagranicznych rządu Wielkiej Brytanii - Borisa Johnsona.

Przeczytaj też: Pani Agnieszka usłyszała w ''Milionerach'' pytanie o Jarosława Kaczyńskiego. I odpadła>>>

Kobieta niestety na co dzień nie zwraca uwagi na politykę, dlatego też pytanie okazało się dla niej wyjątkowo trudne. Nie pomogły nawet cztery warianty odpowiedzi, z których mogła wybrać tę poprawną. 

Lynn nie wiedziała co wybrać, więc skorzystała z możliwości porozmawiania na ten temat z... prowadzącym teleturniej. Tak się bowiem składa, że brytyjscy ''Milionerzy'' dają od niedawna graczom taką możliwość.

Niestety, Jeremy Clarkson nie był pewny odpowiedzi na to pytanie (a to ciekawe!) więc jego pomoc na niewiele się zdała. Lynn pozostało już jedynie wykorzystać ostatnie koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. 

Przeczytaj też: Co widzi na swoim ekranie prowadzący "Milionerów"?>>>

Przyjacielem kobiety okazał się jej mąż. Mężczyzna obstawił jedną z odpowiedzi (twierdził, że przed Johnsonem ministrem spraw zagranicznych był Phillip Hammond), a później musiał pogodzić się z porażką małżonki. 

Ta bowiem postanowiła męża nie posłuchać i poprosiła o zaznaczenie innej odpowiedzi. Decyzji tej oczywiście szybko pożałowała. Jej małżonek miał rację, a ona straciła 31 tysięcy funtów i została z gwarantowanym tysiącem.

Po wszystkim Lynn stwierdziła tylko, że... mąż ją zabije. Wtedy ze złotą radą przyszedł prowadzący. Zasugerował kobiecie, by spędziła noc poza domem...

LynnLynn Fot. Millionaire | ITV | Kadr

Przeczytaj też: Jurorzy zaniemówili! Takiej metamorfozy w "TTBZ" jeszcze nie było. Musicie to zobaczyć>>>

Lawa dosłownie pochłania samochód. Ognista maź niszczy wyspę w turystycznym raju>>>

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Donald Trump przywitany z honorami. Ale Agata Duda mogła mu podpaść - spójrzcie tylko na jego minę

Więcej o: