Gotował obiad, gdy zapukała do niego sąsiadka w ciąży. Ma prośbę, a on zaczyna się śmiać

Nie sposób odmówić kobiecie w ciąży, kiedy ładnie o coś prosi. To bardzo urocza opowieść o tym, jak to dobrze mieć miłych sąsiadów.

Kobiety w ciąży dość często mają niekontrolowane zachcianki. Wiadomo, to wyjątkowy stan. Skoro organizm czegoś się domaga, należy mu to dostarczyć. Wyobraźcie sobie zakłopotanie pewnej pani, która zapukała do drzwi swojego sąsiada, z którym nigdy wcześniej nie rozmawiała. A miała dość nietypową prośbę.

Zobacz też: Katecheta napisał uwagę w dzienniczku jej syna. Mama odpisała mu mistrzowsko

Użytkownik strony Reddit o nicku Jaiga99 podzielił się z resztą społeczności tego portalu uroczą historią o swojej ciężarnej sąsiadce. Brzmi ona tak:

Około 7 wieczorem usłyszałem pukanie do mych drzwi. Otworzyłem i zobaczyłem tam sąsiadkę zza ściany. Jest w ciąży, bodajże w 7. albo 8. miesiącu. Trzymała w dłoni mały talerzyk. Bardzo nieśmiały głosem zapytała mnie, czy mogę jej dać to, co właśnie gotuję, bo bardzo spodobał jej się zapach.
Myślę, że ciężarne kobiety mają czasem bardzo silne zachcianki i nie mogą im się oprzeć.
Była bardzo speszona i przeprosiła mnie za swoją prośbę, bo przecież wcale się nie znamy. Zaśmiałem się i powiedziałem jej, że wszystko w porządku.
Gotowałem właśnie tradycyjne danie ze swojego kraju - w przepisie jest oliwa, czosnek, papryczki jalapenos i przyprawy. Myślę, że zapach naprawdę był ładny. Dałem jej trochę mojej kolacji i sobie poszła.
Patrzyłem, jak odchodzi domu krokiem uroczego pingwinka, który jest zadowolony ze swojego udanego polowania. Też byłem bardzo szczęśliwy z jakiegoś powodu.


Prawda, że to urocza historia? Warto pomagać innym i warto był miłym dla swoich sąsiadów. My możemy tylko powiedzieć, że jesteśmy bardzo ciekawi, co to było za danie.

ZOBACZ TEŻ:

Mama gorylica urodziła właśnie pierwsze dziecko. Niewiele różni ją od człowieka

Położyli dzieci spać i poszli się kochać pod prysznic. Natychmiast przestali, gdy spojrzeli na podłogę

Przedszkolaki tłumaczą, czym jest miłość. I jak zwykle zaskakują. "Nikt nie ma już do niego więcej miłości"

Więcej o: