Te znaki zodiaku, to urodzeni przestępcy. Oni najczęściej popełniają zbrodnie

To, kiedy urodził się człowiek, determinuje jego charakter i zachowanie. Niektóre znaki zodiaku częściej niż inne popełniają przestępstwa. Oto lista najniebezpieczniejszych.

Wielu ludzi wierzy w to, że ich data narodzenia, a co za tym idzie – również znak zodiaku – determinują zachowanie. Od nich zależeć ma powodzenie w życiu, szczęście w miłości a nawet styl prowadzenia pojazdów.

Przeczytaj też: Od znaku zodiaku zależy, jakim jesteś kierowcą. Oni najczęściej naginają przepisy>>

Coraz częściej bowiem nad znakami zodiaku pochylają się także naukowcy. Ci analizują zachowania ludzi i sprawdzają, czy to, kiedy się urodzili, może mieć jakikolwiek wpływ na ich działania.

A teraz wyobraźmy sobie, że znaki zodiaku analizują śledczy. W tym przypadku mówimy tu o funkcjonariuszach FBI, którzy wzięli pod lupę grupę przestępców i sprawdzili, jakich znaków zodiaku jest wśród nich najwięcej. Oto lista pięciu pojawiających się najczęściej.

Skorpion

Skorpiony uważane są za ludzi podłych i jest w tym pewnie trochę racji, skoro znalazły się w rankingu najniebezpieczniejszych znaków. Nie warto ich prowokować – rozzłoszczone mogą wyrządzić prawdziwe piekło. Kiedy popełnią morderstwo, rzadko wykazują się później poczuciem winy.

Baran

Osoby spod znaku barana mogą okazać się niezwykle niebezpieczne. Mają dusze przywódców i bardzo nie lubią, gdy inni nie chcą im się podporządkować i robią coś nie po ich myśli. Najczęściej popełniają przestępstwa z kaprysu, tylko dlatego, że coś je akurat rozzłościło. 

Strzelec

Osoby spod znaku strzelca są liderami, którzy dla władzy mogą zrobić wszystko. Jeśli zabijają, to dlatego, ze nie mogą się o coś doprosić bądź czegoś zdobyć. Najczęściej nie są jednak mordercami – najwięcej wśród strzelców znajdziemy złodziei.

Byk

Byki to ludzie pełni pasji. Zdolni i temperamentni, którzy kiedy czegoś zapragną, będą o to walczyć. Często stronią do towarzystwa i nie ufają innym, więc prawo łamią w pojedynkę. Najczęściej parają się praniem brudnych pieniędzy i oszustwami, w wyniku których mogą wiele zyskać.

Rak

Rak to najniebezpieczniejszy znak zodiaku, albo przynajmniej taki, który przestępstwa popełnia najczęściej. Jeśli zabija – to z namiętności bądź zazdrości. Bywają nieprzewidywalne, mają wahania nastrojów a co za tym idzie, łatwo je sprowokować i doprowadzić tym do tragedii.

Przeczytaj też: Taki mężczyzna nigdy Cię nie zdradzi. Zobacz najwierniejsze znaki zodiaku>>

Przestępców spod jakiego znaku jest najmniej? najrzadziej spotkamy zbrodniarzy - bliźnięta, które mimo porywczości rzadko dokonują prawdziwych zbrodni. W pierwszej trójce najbardziej godnych zaufania znajdziemy też spokojne i zrównoważone wodniki oraz impulsywne, ale łagodne lwy. 

Przeczytaj też: Stracił majątek, bo chciał być romantyczny. Ukochana aż mu zemdlała z przejęcia>>

Ochroniarz zaśpiewał, a ludzie nie wierzyli w to, co słyszą. Dostał jednogłośne 'NIE'>>

Na mostku klęknął przed swoją dziewczyną. Wyciągnął pierścionek i wtedy doszło do katastrofy

Więcej o: