''Czuję się jak wieśniak''. Mama obcięła jej kieszonkowe - my byśmy chcieli nawet takie obcięte

Nicolette jest tak rozpieszczona przez rodziców, że poskarżyła się na nich w telewizji. Mama zmniejszyła jej kieszonkowe do ponad 3 tysięcy złotych. Dziewczyna nie wie, jak ma za to przeżyć.

15-letnia Nicolette mieszka w Beverly Hills i żyje tam jak księżniczka. Ma swojego trenera personalnego i szofera, dostęp do kilku kart kredytowych mamy i kieszonkowe, o jakim innym się nawet nie śniło. Od rodziców dostaje wszystko, czego zapragnie, tak przynajmniej było do niedawna. 

Mama Nicolette postanowiła przykręcić jej kurek z dopływem gotówki i zmniejszyła nastolatce kieszonkowe - podaje Independent. Teraz dziewczyna dostawać ma jedyne 1000 dolarów (3600 złotych) zamiast (jak dotychczas) 5 tysięcy (około 18 tysięcy złotych!) każdego miesiąca. 

Przeczytaj też: Żona bogacza zgubiła klucze i zasnęła pod domem. 19-latka straciła pierścionek wart 2,6 mln zł>>

NicoletteNicolette Fot. Dr. Phill | YouTube | Printscreen

Nicolette poskarżyła się na mamę w telewizji

Zmiana ta bardzo nie spodobała się dziewczynie, która przerażona czekającą ją biedą, poskarżyła się sytuacją w telewizji. Wkrótce ona i jej mama zostały zaproszone do popularnego w Kaliforni programu ''Dr Phil''. 

Siedząc na kanapie show, nastolatka skarżyła się na zachowanie swojej mamy i mówiła, ze przez nią czuje się jak ''wieśniak''.

Moja mama wychowywała mnie dając mi wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam. To jedyne życie, jakie znam, więc musi to kontynuować

- rozpaczała rozpieszczona dziewczyna. 

Przeczytaj też: Stracił majątek, bo chciał być romantyczny. Ukochana aż mu zemdlała z przejęcia>>

Nicolette poskarżyła się na swoją sytuację w telewizjiNicolette poskarżyła się na swoją sytuację w telewizji Fot. Dr. Phill | Facebook | Printscreen

Praca jest zbyt męcząca

Dodała także, że potrzebuje przynajmniej 2,5 tysiąca dolarów więcej, by móc pokryć swoje podstawowe wydatki. Spytana zaś o to, czy aby zdobyć pieniądze, mogłaby iść do pracy, oznajmiła, że to nie dla niej, bo praca przecież męczy. 

Co ciekawe, dziewczyna ma dość jasno określoną wizję swojej przyszłości. Będzie piękna, bogata i ubrana w stroje najlepszych projektantów. Teraz wozi ją szofer, w przyszłości będzie mieć luksusowego mercedesa. Skąd to wszystko weźmie? Tego nie wiadomo, wszak do pracy przecież nie pójdzie.

Przeczytaj też: Płaca minimalna dla Polaków wzrośnie już niedługo. To będzie imponująca podwyżka>>

Winę ponosi matka 

Nicolette i jej mama Nina doskonale wiedzą, dlaczego nastolatka jest tak rozpieszczona (dziewczyna wcale temu nie zaprzecza!). Wszystko to wina jej mamy, która od zawsze rekompensowała córce brak czasu prezentami i szybko dała jej nieograniczony dostęp do swojego konta. 

Teraz swojego zachowania żałuje, nie ma jednak pojęcia, jak sprawić, by pieniądze nie były najważniejszą wartością w życiu jej córki. 

Przeczytaj też: Gdy rodzice nie płacą alimentów, obowiązek przechodzi na ich bliskich. Jednak są warunki>>

Śmigłowiec lądował na osiedlu po ciężko chorą kobietę. Kierowca lexusa był bardzo niezadowolony>>

 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: