Miała taki brzuch, że byli pewni, że będą bliźniaki. Pielęgniarka przy porodzie aż krzyknęła

Mama czwórki dzieci ucieszyła się na wieść o kolejnej ciąży. Spodziewali się, że trafi im się tym razem a ż dwójka maluchów - jakże się bardzo pomylili.

Chrissy i Larry Corbitt mieli zostać rodzicami po raz piąty. Jednak tym razem brzuch przyszłej mamy miał naprawdę imponujące i pokaźne rozmiary - wszyscy byli wręcz przekonani, że będą to bliźnięta.

Inside Edition

A jednak miało być inaczej. USG pokazało, ze pod sercem Chrissy rośnie jeden maluch - bardzo duży i bardzo zdrowy. Lekarze przewidzieli, że to nie będzie poród, który będzie należał do łatwych - a to dlatego, że noworodek będzie naprawdę pokaźny.

Zobacz też: Obudziła narzeczonego w środku nocy, bo zatruła się kolacją. Ze szpitala nie wrócili już w tym samym składzie

Jak pokazał czas - nie pomyli się w swoich przewidywaniach. Ale nie przypuszczali, że aż tak bardzo nie doszacowali wagi malucha - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ - KONIECZNIE. 

Chrissy musiała zostać poddana cesarskiemu cięciu. Zabieg przebiegł bez komplikacji, ale obecna na sali pielęgniarka aż zakrzyknęła z wrażenia.

Ona jak i świeżo upieczona mama 5. malucha miały wrażenie, że wcale nie patrzą na noworodka, a kilkumiesięczne dziecko. Ojciec dziecka również nie krył zaskoczenia.

 

Nie bez powodu, noworodek ważył bowiem 6 kg. Od razu więc wskoczył w ciuszki dla 9-miesięcznych dzieci. Dobrze, że miał dużo rodzeństwa, większych ubranek nie powinno w tym domu zabraknąć.

Przeczytaj również:

Brakuje miejsc, więc... Szokujące. Tak przechowują zwłoki w szpitalu w Poznaniu

Dziecko w sklepie nie potrafiło się zachować, a matka nie reagowała. Zrobił to sprzedawca

Więcej o: