Do drzewa podjeżdża traktor. Chwilę później eksploduje ono pyłkiem - film ma 5 mln emisji

Amerykanka nagrała swojego męża w pracy. Musimy ostrzec - ten film przerazi każdego alergika. Nic dziwnego, że obejrzało go ponad 5 milionów osób.

Wraz z piękną pogodą zaczął się też sezon pylenia - czyli koszmar każdego alergika. Mąż Jennifer Henderson z Millville w New Jersey pracuje dla miasta. W poprzedni poniedziałek zajmował się typowymi pracami ogrodniczymi, przycinał krzaki i sprzątał.

Zobacz też: Co zrobić, gdy ukąsi Cię owad? To najlepsze sposoby na złagodzenie bólu

W trakcie tych czynności porządkowych, podniósł jedną z gałęzi i zauważył, że uniosła się znad niego gęsta chmura pyłków. To sprawiło, że zaczął się zastanawiać, co się stanie, gdy stuknie drzewo swoją koparką.

Długo się jednak nie zastanawiał i od słów przeszedł do czynów. Eksperyment nagrała jego małżonka i wrzuciła na swojego Facebooka (ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ). Film szybko się poniósł i w chwili, gdy to piszemy ma już ponad 5 mln emisji:

Autorka nagrania powiedział portalowi Buzzfeed, że jest tym nieco zdziwiona, ale wie też, że alergie są dość powszechnym problemem.

Doktor Robert Sporter skomentował nagranie i przyznał, że prawdopodobnie niedługo potem alergicy w okolicy musieli naprawdę cierpieć.

Objawy alergii obejmują zatkany nos, kichanie, swędzenie oczu i łzawienie - nic, czego można pozazdrościć nieszczęśnikom, którzy teraz pewnie czują się tak, jakby musieli nieustannie walczyć o życie. Na szczęście oglądając ten film są bezpieczni.

Takie rzeczy również w Polsce

Choć ten hipnotyzujący film nakręcono w USA, musimy zmartwić alergików w Polsce. U nas również wiatr niesie żółty pyłek wszędzie, czego dowody doskonale widać na większości samochodów w miastach. Uprzykrza ludziom życie, nie oszczędzając nikogo i niczego, czego przykłady widać także w Warszawie (więcej przeczytacie o tym TUTAJ).

Żółty pyłŻółty pył fot. Czytelnik

Jak podaje Zdrowie.gazeta.pl, alergie mogą mieć różny przebieg, przyczyny i konsekwencje. Gdy jedni łzawią i kichają, inni cierpią na ciężką astmę oskrzelową. Dlatego wszystkie objawy należny konsultować z alergologiem i dokładnie dobrać sposób leczenia.

Wszystkim alergikom życzymy szczęścia w nadchodzących tygodniach - trzymajcie się!

Zobacz też:

To najlepszy występ Polski w Eurowizji. Edyta Górniak zachwyciła jurorów - zaśpiewała fenomenalnie

Jej szczeniak ze sklepu zoologicznego nie szczekał. Nabrała podejrzeń, gdy przestał jeść karmę

Chciał podnieść wielki kosz. Nie przewidział tego, co stanie się za chwilę. Ale wpadka!

Więcej o: