Jak prościej osiągnąć orgazm? Eksperci znaleźli jeden naprawdę dziwny sposób

Jest tylko jeden warunek - naukowcy twierdzą, że trzeba to zrobić przed seksem. Wtedy orgazm przyjdzie jak z płatka.

Najnowsze badania naukowców skupiły się na tym, co ułatwia ludziom przeżywanie orgazmów podczas seksu. Wniosek jest jeden, za to tak absurdalny, że aż śmieszny. Okazuje się, że przed seksem wystarczy... wydmuchać nos. Do tej teorii jest również dokładnie wyjaśnienie, o co chodzi. I to nawet ma sens.

Czytaj też: Chcieli dodać do seksu pikanterii, ale coś poszło bardzo nie tak. Kiedy przyjechała policja... > > >

Naukowcy mówią: przed seksem wyczyść nos, a łatwiej osiągniesz orgazm. Wszystko dlatego, że więcej będziesz... czuć. Nosem. Zatkany nos powoduje, że organizm ma odciętą jedną z dróg doświadczania feromonów drugiej osoby. A te są w pocie i w samym podnieconym ciele partnera. Jeśli nos jest zatkany, do mózgu nie dotrze część informacji o podnieceniu. Stąd zalecenie o wydmuchaniu nosa.

Seksuolodzy zalecają nawet parom "wąchanie" ciała partnera. Choć nasz węch jest wielokrotnie słabszy niż węch zwierząt, to wciąż jednak jest to bardzo ważny zmysł, który w przypadku seksu może zadecydować o tym, czy w ogóle jesteśmy w stanie osiągnąć orgazm. "Dobrze" pachnące ciało (niekoniecznie ładnie - dla każdego miłe jest coś innego) trzeba móc poczuć, a jednak zatkany nos nie pomaga w takiej sytuacji.

Nad przeprowadzeniem badania czuwała Johanna Bendas z Uniwersytetu Technicznego w Dresden. Neurobiolożka zbadała wraz z asystentami 70 dorosłych osób. Wyniki możecie znaleźć TUTAJ > > >.

Wysoka czułość na zapachy łączy się z przyjemniejszym doświadczeniem seksualnym oraz z częstszymi orgazmami u kobiet

- mówi Johanna Bendas.

Wnioski dotyczą co prawda wyłącznie kobiet, można spokojnie rozciągnąć je również na mężczyzn. Zwłaszcza, że niezależnie od płci seks z zatkanym nosem to żadna frajda. Także panowie i panie - proszę przed seksem wydmuchać nos. I do dzieła!

Przeczytaj też: Po seksie z chłopakiem poczuła ruchy w brzuchu. Lekarz nie miał dla niej dobrych informacji > > >

Sprawdź też: Ukradł z kiosku 'Seksualne akrobacje'. Nie spodziewał się takiej zemsty kioskarza > > >

Czy orgazm łechtaczkowy jest gorszy niż pochwowy? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: