Samochód zatrzymuje się na przejściu. Pieszy ''odwdzięcza'' się w paskudny sposób

Kierowca z Wrocławia zatrzymał się gwałtownie, gdy na przejście wbiegł pies. Właściciel czworonoga dosadnie ''podziękował'' kierowcy.

Zachowania pieszych i kierowców na drogach bywają różne, niekoniecznie dobre. Nie raz pisaliśmy już o wybrykach przechodniów czy brawurowej jeździe osób za kółkiem. Niestety, do niechlubnego grona czarnych, drogowych charakterów dołącza następny. 

Od dwóch dni po sieci krąży film, na którym za pomocą rejestratora uwiecznione zostało zachowanie pewnego mężczyzny. Pieszy czekał na możliwość przejścia przez pasy, po czym z niewiadomych powodów zaczął atakować samochód. 

Przeczytaj też: Ten pies z Bilczy wie, jak się zachować na pasach. Ludzie mogliby się od niego wiele nauczyć

Przepuszczanie pieszych na przejściach powinno być normą, ale nie jest. Dlatego gdy już zdarzy się taka sytuacja, piesi często dziękują kierowcom za ''uprzejmość'' na drodze. Ale nie pan z nagrania. Jemu bowiem zdecydowanie nie spodobała się reakcja kierowcy. 

Co było nie tak? To, że kierowca gwałtownie zahamował przed przejściem, na które chwilę wcześniej próbował wbiec pies mężczyzny. Przechodzień zwierzaka zatrzymał, a kierowca wcisnął hamulec. Chwilę później musiał patrzeć, jak nerwowy przechodzień kopie jego auto. 

Przeczytaj też: Staruszka z Zielonej Góry rozbroiła kierowcę. Ludzie pokochali jej reakcję

Nerwowy pieszyNerwowy pieszy Fot. polskiedrogi-tv.pl | streamable | printscreen

Kto jest winny? Fakt, kierowca powinien wcześniej zwolnić przed przejściem, ale właściciel czworonoga zdecydowanie musi uważać na swojego pupila. I najważniejsze - agresja nigdy nie jest najlepszym wyjściem, nawet w najbardziej nerwowej sytuacji.  

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ>>>

Ostatnio pisaliśmy o kilkulatce, która w niewybredny sposób podziękowała kierowcy za przepuszczenie na pasach. Mała, zaledwie kilkuletnia dziewczynka z Jeleniej Góry przemierzyła wtedy ulicę wesoło podskakując. Wdzięczność pokazała zaś środkowym palcem.

Przeczytaj: W Jeleniej Górze tak dziękuje się za przepuszczenie na pasach. Kierowca był w szoku

Dziewczynka ''podziękowała'' kierowcyDziewczynka ''podziękowała'' kierowcy Fot. crasher | YouTube | Printscreen

Przeczytaj też: Nowe znaki drogowe zaskoczyły kierowców. Wiemy, co oznaczają i kto powinien na nie uważać

Mknął 150 km/h i łamał przepisy. Jego tłumaczenie powala. Co za tupet

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

"Chłopak widmo" ma sprawić, że samotne kobiety poczują się bezpiecznie

Więcej o:
Komentarze (43)
Samochód zatrzymuje się na przejściu. Pieszy ''odwdzięcza'' się w paskudny sposób
Zaloguj się
 • seroo1

  Oceniono 27 razy 25

  Uważam, że kierowca z tak wyraźnym nagraniem twarzy powinien pofatygować się do psiarni i złożyć zawiadomienie o uszkodzeniu samochodu. Jakkolwiek nie jechał szybko, na nagraniu widać, że gościu z psem dochodzi do przejścia a nie stoi przed nim a pies się wyrywa prosto pod samochód, więc nawet delikatna złość na kierowcę byłaby kompletnie nieuzasadniona a co tu mówić o takim chamstwie buraka z łbem nasączonym napojami energetycznymi....

 • niezalany

  Oceniono 28 razy 20

  jako dziecko byłem uczony w szkole i w domu przechodzenia przez jezdnię,wedle następującej regułki:
  - zatrzymaj się przed przejściem! spójrz w lewo, spójrz w prawo, następnie jeszcze raz w lewo, i o ile nic nie jedzie, przejdź przez jezdnię zdecydowanym krokiem.
  no ale to było za czasów komuny...

 • pit1

  Oceniono 14 razy 12

  Zawiadomienie policji.
  Poza tym mordę chama publikować - jak rodzice nie nauczyli to życie nauczy.
  Swoją drogą ryjek ma wyjątkowo wredny.

 • fruqo3

  Oceniono 12 razy 10

  A to Polska właśnie. Kraj w którym lekko licząc 90% społeczeństwa to pszenno - buraczane chamy. Nic a nic nie jestem zdziwiony. Co więcej jak widać na kolejnym zdjęciu dziecka z wystawionym w stronę kierowcy środkowym palcem młodzież tez „dobrze rokuje”. Ten naród ma w sobie jakiś wadliwy, qrewski gen.

 • josemari

  Oceniono 14 razy 10

  pajac w okularkach trafi kiedyś na kogoś, kto mu te nóżki połamie

 • antygronkowiec

  Oceniono 8 razy 8

  Agresywny kundlarz, z kundlem bez kagańca...

 • xxl_100

  Oceniono 8 razy 6

  Oj... wytarłbym asfalt tym gościem

 • marcus_210b

  Oceniono 5 razy 5

  W sumie ciężko stwierdzić z czego wynika jego agresja, bo kierowca się zatrzymał i przepuścił, poprzedni chwilę wcześniej przejechał więc nie była jakaś straszliwie niebezpieczna. Przykro stwierdzić ale średnio jeszcze nam trochę brakuje do Zachodu. Choć 30 lat temu było znacznie gorzej to jeszcze potrzeba pokolenia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX