Wszyscy widzieli "Shreka", ale jeden szczegół na pewno wam umknął. Strasznie smutne

"Shrek" ma już 17 lat i pewnie widzieliście ten film nie raz, nie dwa. Tymczasem, choć to kreskówka przeznaczona głównie dla dzieci, ma takie szczegóły, które wstrząsną niejednym dorosłym.

Twórcy "Shreka" zrobili film tak, że świetnie bawią się na nim i dzieci i dorośli. Ale tylko dorośli zrozumieją niektóre żarty i zauważą przerażające niekiedy szczegóły. Tymczasem "Shrek", kiedy przyjrzeć mu się dokładniej, wcale nie jest niewinną bajką dla dzieci. Po internecie krąży kilka fragmentów, które internauci zdążyli rozebrać na części pierwsze. Jeden z nich jest szczególnie wstrząsający i szalenie smutny. Jeśli nie chcecie rujnować sobie hitu sprzed prawie 20 lat, to nie czytajcie dalej.

"Shrek" - co się stało z mamą misiową?

Pamiętacie tę scenę z początku filmu?

Historia 3 misiówHistoria 3 misiów fot. Screen z filmu 'Shrek'

Trzy misie siedzą w klatkach - gdy zatrzyma się film widać, że jest to rodzina. Złapali ich rycerze lorda Farquada - zbiry łapały magiczne stworzenia i sprzedawały je za żywe złoto. Misie również miały zostać sprzedane, na szczęście potem pojawił się Shrek i wszyscy żyli długo i szczęśliwie, bo lorda Farquada spotkał marny koniec. Ale zaraz, czy na pewno wszystkim się udało?

Czytaj też: Dla dzieci w podstawówce to nie problem. A czy Ty poradzisz sobie z tą zagadką? > > >

Bez wątpienia pamiętacie Ciastka, który cierpiał na torturach w zamku Duloc. Lord Farquad wyrywa mu nóżki i "stąpa" nimi z przerażającym uśmiechem. Ciastek jednak przeżył to starcie - nóżki mu "przyszyto" lukrem, ale inni nie mieli tyle szczęścia. Wróćmy do rodziny misiów, o których wszyscy zdążyli zapomnieć w trakcie filmu. Tymczasem misie pojawiają się jeszcze w jednym kadrze:

Historia 3 misiówHistoria 3 misiów fot. Screen z filmu 'Shrek'

Kogoś brakuje. Gdzie jest mama misiowa?

I tu zaczyna się prawdziwy koszmar. Mama misiowa nie miała tyle szczęścia, co pozostali bohaterowie filmu. Dość powiedzieć, że skończyła marnie. Jak bardzo? Spójrzcie sami:

Historia 3 misiówHistoria 3 misiów fot. Screen z filmu 'Shrek'

Tak, to ona. W komnacie lorda Farquada, który przygotowuje się do ślubu.

Sprawdź też: Świnka Peppa nie dla dzieci. Zakazali popularnej bajki, twierdzą, że jest obsceniczna > > >

Czytaj również: Znaleźli żarcik dla dorosłych we Flinstonach. Barney mówi: "..." > > >Więcej o: