Pasta do zębów przyda ci się nie tylko w łazience. Działa w zaskakujący sposób

Każdy z nas codziennie używa pasty do zębów kilka razy dziennie. Wyjmujemy ją z szafki w łazience automatycznie i nie zastanawiamy się do czego, poza myciem zębów, może nam jeszcze posłużyć.

Ta biała, niepozorna substancja ma o wiele więcej zastosowań. Poza zapewnieniem nam świeżego oddechu czy zdrowych i białych zębów, pasta ma o wiele więcej zastosowań.

Auto

Brudne światła w samochodzie to już przeszłość. Wystarczy wetrzeć w nie szczoteczką pastę do zębów, odczekać 15 minut i zmyć substancję. Światła będą lśniły, jak nowe.

Trampki

Białe buty wyglądają efektownie, ale trudno utrzymać je w czystości. Na ratunek przychodzi nam pasta do zębów. Wystarczy nanieść odrobinę na podeszwę, wyszorować szczotką i spłukać. Wasze buty, jeszcze nigdy nie były tak białe.

Telefon

Jeśli przez przypadek zarysowaliście ekran swojego telefonu, sięgnijcie po pastę. Wetrzyjcie ją ściereczką w szybkę kolistymi ruchami, a potem przetrzyjcie czystą stroną. Drobne rysy na pewno znikną.

Okulary

Pasta do zębów to także świetny środek do czyszczenia okularów. Usuwa zebrany na nich kurz i brud,a  także nie pozostawia smug, które mogłyby ograniczyć nam widzenie.

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Czy chłód powoduje przeziębienie? [NaZdrowie]

Więcej o: